Vodafone vs Turkcell

Vodafone da gani dakika içeren paketler var. Sana 1500 gani dakika 250 SMS Whatsapp ücretsiz 28₺. Bu gani dakika ile sınır olmadan dakika bazlı ister internete giriyorsun ister konuşuyorsun. Paketi bitirdiğinde ise yenilenecegi tarihe kadar paketi 10₺ ye tekrar doldurabiliyorsun. Çekim gücü olarak telefonunuzdan bağlantı ayarını otomatik yerine yalnızca GSM veya GSM/WCDMA yaparsanız telefon neredeyse her yerde full çeker.

Vodafone da gani dakika içeren paketler var. Sana 1500 gani dakika 250 SMS Whatsapp ücretsiz 28₺. Bu gani dakika ile sınır olmadan dakika bazlı ister internete giriyorsun ister konuşuyorsun. Paketi bitirdiğinde ise yenilenecegi tarihe kadar paketi 10₺ ye tekrar doldurabiliyorsun.
30 GB sınırı mevcut internet kullanımında 🙂
Peki sence paketlere bakarsan hangisini seçmek daha mantıklı olur? Çekim sıkıntısını düşünmeden bakıcak olursak
Vodafone'nin GANİ dakikaları çok daha iyi olur.

@Shimada Sensei şöyle söyliyim. Ben telefonu modem olarak kullanıyorum. Windows güncelleştirmesi online oyun vs. Dediğiniz o 30 GB rahat bitmiştir. Benden ek bir kesinti hiç bir zaman yapılmadı.
Allah Allah. Aynı paketi bende kullanıyorum ama bende 30 GB sınırı var. Bu Vodafone beni mi koparıyor yoksa?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2019-05-19-19-55-55-382_com.android.mms.jpg
    Screenshot_2019-05-19-19-55-55-382_com.android.mms.jpg
    103,2 KB · Görüntüleme: 54
Sitelerde genellikle daha

Sitelerinde genelde daha pahalı oluyor. Bayilere gidince fiyatların daha makul olduğunu görürsün. İlk gördüğümde ben de baya şaşırmıştım.
Sitelerde pahalı şubelerde ucuz ama Turkcell'in sonraki aylarda her defasında giderek pahalılaştığına şahit oldum.
Bende numara taşıma arefesindeyim, bu ay son faturamı ödedim Vodafone bana daha ucuz paket sunmuyor, hepsi +60₺
O yüzden TürkTelekom'a geçeceğim ama sizin dediğiniz gibi şubelere gidip sormak lazım.

Allah Allah. Aynı paketi bende kullanıyorum ama bende 30 GB sınırı var. Bu Vodafone beni mi koparıyor yoksa?
Ben M tarifesini kullanıyorum. Benim kullanım hakkım biteceği zaman dakika olarak bitecek diye bir mesaj geliyor.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2019-05-19-21-31-11-143.jpeg
    Screenshot_2019-05-19-21-31-11-143.jpeg
    269 KB · Görüntüleme: 55
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı