Turkcell Müşteri Hizmetleri her şeyi para ile çözüyor

Metin Taskin

Hectopat
3 Ay önce Turkcell'in 250GB 100Mbps internetine geçtim. İlk 4 gün İnternet takır takırdı, 5.gün İnternet bitti.
25 günlük bir işkencenin ardından bir dahaki ay yine aynı gün aynı saatte İnternet bitti. Denemek için 125TL fazladan verip bu aylık İnternet'imin kotasını 500GB'a çıkardım. Gene de o ay içinde 5.gün saat tam 12'de İnternet bir daha bitti. Müşteri hizmetlerini aradım ve bu sorun hakkında bana yardım etmelerini söyledim. Ancak bana bunun altyapıyla alakalı bir sorun olduğunu, haliyle yardım edemeyeceklerini söylediler, yeni bir operatöre geçeyim diyorum ancak taahhütlü İnternet. Ancak oradaki şahıs İnternet'i iptal ettirmem durumunda 300TL'lik bir bedel ödeyeceğimi ancak daha yukarı bir tarifeye cezasız geçebileceğimi söyledi, bu nedenle sinirlenip ilk ay 100Mbps limitsize geçtim. Şu işe bakın ki 2 gün sonra Turkcell işi çözdü. "Sorunlar parayla mı tamir oluyor!" Diye müşteri hizmetlerini bir güzel azarladım alt tarifeye geri geçmek istediğimi söyledim. Şu işe bak ki ceza bedeli ödemem gerekiyormuş! İyice sinirlendim ve Turkcell'i zarara sokmak için gece gündüz indirme yaptım. Şu an ise 5TB'yi geçtiğim için aboneliğim elimden alınmış ve 900TL ceza ödemem gerekse de mutluyum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alternatifi Türk Telekom olan firma kaybettiği bir müşteri ile batmayacaktır. Rekabet ortamı olmadığı için bize sunulan hizmet ancak bu kadar.

Geri
Yukarı