Turkcell+ nasıl kullanılır?

Canerrt

Decapat
Daha fazla  
Bugün evime Turkcell fiber takıldı ve televizyona Turkcell TV+ olucaktı televizyona internetinizi bağlayın o gelecek dediler anlamadık tam olarak nasıl yapacağız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün evime Turkcell fiber takıldı ve televizyona Turkcell TV+ olucaktı televizyona internetinizi bağlayın o gelecek dediler anlamadık tam olarak nasıl yapacağız?
Keşke Superonline almasaydınız. Superonline yüzünden hayattan soğuduğum bile oluyor.
Her neyse, sorununuza yanıt verelim. TV+ gibi internet hizmetiyle gelen televizyon hizmetlerinde modeme bir kablo takar ve onu da televizyon hizmeti kutusuna bağlarsınız.
Size görsel üzerinden anlatayım.
Ekran görüntüsü 2023-06-27 205742.png

Türk Telekom sembolik. Modemi sembolize etsin diye koydum. Modeme böyle bir kablo bağlayın. Hangi porta bağlanacağını bilmiyorum ama. Onu diğer arkadaşlar söylesin. Bu kabloyu aşağıdaki girişe bağlıyorsunuz. Bildiğim kadarıyla hepsi bu kadar. Eksiğim varsa düzeltin. Ama bildiğim kadarıyla böyle.
Ekran görüntüsü 2023-06-27 205718.png

Modemdeki kablonun diğer ucu buna benzer bir girişe takılacak.

Keşke Superonline almasaydınız. Superonline yüzünden hayattan soğuduğum bile oluyor.
Her neyse, sorununuza yanıt verelim. TV+ gibi internet hizmetiyle gelen televizyon hizmetlerinde modeme bir kablo takar ve onu da televizyon hizmeti kutusuna bağlarsınız.
Size görsel üzerinden anlatayım.
Eki Görüntüle 1838730
Türk Telekom sembolik. Modemi sembolize etsin diye koydum. Modeme böyle bir kablo bağlayın. Hangi porta bağlanacağını bilmiyorum ama. Onu diğer arkadaşlar söylesin. Bu kabloyu aşağıdaki girişe bağlıyorsunuz. Bildiğim kadarıyla hepsi bu kadar. Eksiğim varsa düzeltin. Ama bildiğim kadarıyla böyle.
Eki Görüntüle 1838733
Modemdeki kablonun diğer ucu buna benzer bir girişe takılacak.

Kutu vermediler bize bağlanacak dediler.

Türk Telekom oturduğumuz yerde 81 yılının altyapısını kullanıyor Superonline daha yeni altyapı yaptı.

Kutu vermediler bize bağlanacak dediler.
Nasıl yani? Direkt televizyona bağlayın mı dediler?
Türk Telekom oturduğumuz yerde 81 yılının altyapısını kullanıyor Superonline daha yeni altyapı yaptı.
Superonline bu durumda daha iyidir ama Türk Telekom altyapısı en iyi seçimdir. Şuanlık Superonline kullanabilirsiniz. Türk Telekom altyapınızı yeniletmek için bence dilekçe yazıp altyapısı eski yerdeki insanlara imzalattırın. Ondan sonra Türk Telekom altyapısı kullanan bir ev internetine geçin. Türk Telekom değil, Türk Telekom altyapısını kullanan bir hizmete geçin Türk Telekom altyapısı çekilince ve Superonline taahhüdünüz varsa bitince.

Nasıl yani? Direkt televizyona bağlayın mı dediler?

Superonline bu durumda daha iyidir ama Türk Telekom altyapısı en iyi seçimdir. Şu anlık Superonline kullanabilirsiniz. Türk Telekom altyapınızı yeniletmek için bence dilekçe yazıp altyapısı eski yerdeki insanlara imzalattırın. Ondan sonra Türk Telekom altyapısı kullanan bir ev internetine geçin. Türk Telekom değil, Türk Telekom altyapısını kullanan bir hizmete geçin Türk Telekom altyapısı çekilince ve Superonline taahhüdünüz varsa bitince.

Türk Telekom kullanıyordum bundan önce şu an modem yok parçaladım bir daha hayatta geçmem.
Televizyona internete bağlayın dediler bende bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı