Turkcell Pasaj güvenilir mi?

Tengola

Centipat
Daha fazla  
Yıllardır Turkcell kullaniyoruz ve Turkcell kurumsal üyeyiz Turkcell pasajdan Samsung Buds 2 almayı düşünüyorum 1250 TL civarlarında güvenilir mi ya da üründe sorun çıkarsa yardımcı olurlar mı?

Hepsiburada gibi satıcı mantığı var orada da. Turkcell'den alırsan sorun olacağını sanmam. Ben bir keresinde şarj kablosu almıştım sorun çıkmadı.

Hepsiburada gibi satıcı mantığı var orada da. Turkcell'den alırsan sorun olacağını sanmam. Ben bir keresinde şarj kablosu almıştım sorun çıkmadı.

Normalde hepsiburadan alacaktımda satıcı yorumları hep kotüydü.

Ama bildiğim kadatıyla Turkcell de belirli anlasmali satıcılar var zatne 3 kere Turkcell'e sorun yasadık 1 keresinde annemin ismini T.C.'sini kopyalayarak ve bunu yapan kisi bizim buradaki Turkcell görevlisi annemin atina sahte e-posta acmışlar ajnemin üzerine belgelerde alan kisinin kendi imzası var 5 tane araç takip GPS almişlar biz nasıl oğtendin dersen 2 ay boyunca faturayı ödememiş alan adam ablamin 1 ay boyunca interneti yoktu ama sadece internet biz bunu sonra oğreniyoruz sikayet edince 2 yıl boyunca fatiraları bedava ödemeyle anlastık bir keresindede hattimi öderken 2 kere cektiler parayı sonra 2 ay bedava fatura odedik o 2 aydada bolca internet alıp faturayida şişirdim beleş diye :)

Geri
Yukarı