Turkcell rezaleti

Ozies

Hectopat
Daha fazla  
Bugün Vodafone'a geçecektim ilk öncelikle Turkcell mağazasına gittim taahhüt var mı diye sordum yok dediler. Başka operatore geçeceğim dediğimde 90 gün bekleyın dediler sonra internete baktığımda 90 gün süresi yoktu musteri hizmetlerini aradım. Dediler ki ben önceden Türk Telekomluydum ve bana Türk Telekom'a borcunuz var dedi. Bende gittim borcunuz yok dediler sonra Turkcell'e gittim böyle bir şey yok dedim. Biliyorsunuz ki faturam 88 TL geldi dediler ki hat acmissiniz benim hat 5 yıllık bende sinirden Vodafone şubesine gittim Turkcell'den kurtuldum bunlari zaten devlete şikayet edeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün Vodafone'a geçecektim ilk öncelikle Turkcell mağazasına gittim taahhüt var mı diye sordum yok dediler. Başka operatore geçeceğim dediğimde 90 gün bekleyın dediler sonra internete baktığımda 90 gün süresi yoktu musteri hizmetlerini aradım. Dediler ki ben önceden Türk telekomluydum ve bana Türk Telekom'a borcunuz var dedi. Bende gittim borcunuz yok dediler sonra Turkcell'e gittim böyle bir şey yok dedim. Biliyorsunuz ki faturam 88 TL geldi dediler ki hat acmissiniz benim hat 5 yıllık bende sinirden Vodafone şubesine gittim Turkcell'den kurtuldum bunlari zaten devlete şikayet edeceğim.

Hocam eksi sozlukte dile getirmelisiniz bu tür konuları.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı