Turkcell rezaleti

Bıkmadınız değil mi şu ... Rezaleti konusu açmaktan. Aldığı her kuruşu hak ediyor. Turkcell iyi çeken yerlerde çok iyi hızlar veriyor. TT ise 10 mbps maksimum.

Şu konuya da değinmek istiyorum yeni geçince Turkcell'e çok uygun fiyata veriyorlar ama taahhüt bir bitsin fiyat katlanıyor.

Paketler çok pahalı ve verdiğiniz parayı hak etmiyor, hattım için sadece 1 tane SMS paketi var, 15 TL ve 1 ay geçerli 800 tane, neden sınırsız değil? Diğer paketler sınırsız ama hattım için uygun değil. Ailecek Turkcell kullanıyoruz babam 20 yıldır falan bu hatta ve aynı numarayı kullanıyor ve her ay 350 TL gibi bir fatura yatırıyor. Kısaca başka hatlara yönelin bence.
Babanız ne iş yapıyor 350 TL evet fiyatlar pahalı ama o kadar da değil.

Arkadaş Turkcell'e yeni geçecek olanlara dünyaları veriyorlar eski kullanıcılara ise zerresi yok.Sadakat programı felan vardı herşeyi kaldırdılar.Faturalıya geçmiyorum diye belki yüz kere aradılar.Tek işe yarar yanı iyi çekiyor.Ya hırgür çıkarıcan ya da sürekli hat değişicen.

Arkadaş Turkcell'e yeni geçecek olanlara dünyaları veriyorlar eski kullanıcılara ise zerresi yok.Sadakat programı felan vardı herşeyi kaldırdılar.Faturalıya geçmiyorum diye belki yüz kere aradılar.Tek işe yarar yanı iyi çekiyor.Ya hırgür çıkarıcan ya da sürekli hat değişicen.
:)

Ben Turkcell'de mobilde 50 TL ödüyorum. 20 GB'lık bir İnternet paketi var. Dağın orada bile en az 50 Mbps hız geliyor ki benim bulunduğum semttede 250 Mbps down 60 Mbps up geliyor ve gayet memnunum.
20 gb nasıl 50 tl varsa öyle bir paket ben de geçeyim turkcell'in yeni müşterilerine hoş geldin paketi 20 gb bile 65 tl
turkcell ve telekom mobil kullanan biri olarak turkcell'i aşırı kazık buluyorum. tek uygun tarifesi superbox modemli paketi o da taahütlü olduğundan bulaşmıyorum.

@rosa yalanmı söyleceğim? 6 yıldır Turkcell kullanıyorum. Büyük bir yerde oturuyorum. Türk Telekom 4.5G sahipli telefon ile aynı yerde 15 Mbps download 2 Mbps upload geliyor. Bak 4.5G'de geliyor bu hızlar. Aynı yerde Turkcell taş çatlasa 300 Mbps verecek baz istasyonu uzakta biraz. Ama ev içinde ortalama 200-300 arası download 20-50 arası upload geliyor. Köy gibi bir yerde bile 150 download 20 Mbps upload gördüm. Akrabamın altyapısı yok. Superbox sınırsız 4.5G kullanıyor taahhütünü yenilemedi. 200 download 30 Mbps upload alıyor. Türk Telekom ve Vodafone ise berbat.

@rosa yalanmı söyleceğim? 6 yıldır Turkcell kullanıyorum. Büyük bir yerde oturuyorum. Türk Telekom 4.5G sahipli telefon ile aynı yerde 15 Mbps download 2 Mbps upload geliyor. Bak 4.5G'de geliyor bu hızlar. Aynı yerde Turkcell taş çatlasa 300 Mbps verecek baz istasyonu uzakta biraz. Ama ev içinde ortalama 200-300 arası download 20-50 arası upload geliyor. Köy gibi bir yerde bile 150 download 20 Mbps upload gördüm. Akrabamın altyapısı yok. Superbox sınırsız 4.5G kullanıyor taahhütünü yenilemedi. 200 download 30 Mbps upload alıyor. Türk Telekom ve Vodafone ise berbat.

Hocam olası sorularınız için bana danışabilirsiniz :) bölgenizde servis veren terminaller ve yoğunluk duruma uygunsa 600 Mbps'ye kadar down hizmeti veriyor.

Geri
Yukarı