Turkcell Super Box nasıl alınır?

Ben de şaşkınım açıkcası. 😂
Ama her şeye rağmen stabilite her şey. 100/5 Mbps Kablonet'in yanına bile yaklaşamaz. Yoklukta gider bir internet Superbox bana göre.
Orası öyle ama sorun şu ki hiç altyapı yok bakır kablo var milattan önce bulunmuş hala onla idare ediyoruz o da 8 MB, ki onu da veremiyorlar.

Hocam ben 10 MB alıyorum. Bir şey mi yaptınız bana da söyleyin :D.

Yok hocam bağlandığı günden beri böyle. 😂 Bazen ani ping çıkması ve kopmalar oluyordu. Onun için internette bir çözüm bulmuştum sizlerle de paylaşayım.
192.168.1.1'e girdikten sonra Ağ ayarları-Mobil Ağ aramasına giriyoruz.
Tercih edilen ağ modu: 4G
Ağ arama modu: Manuel
Manuel'i seçtikten 5-10 saniye sonra Vodafone, Turkcell, Avea seçenekleri geliyor. Turkcell'i seçip kaydediyoruz.
Bunun yapılmasının sebebi Turkcell iyi çekmediği vakitlerde Vodafone'a geçiş yapıyormuş, oradan sinyal alıyormuş vb. şeyler okumuştum ne kadar doğrudur bilemem. Ama önemli olan sorunumu çözmüş olması.

Orası öyle ama sorun şu ki hiç altyapı yok bakır kablo var milattan önce bulunmuş hala onla idare ediyoruz o da 8 MB, ki onu da veremiyorlar.

8 Mbps'de çekilecek çile değil gerçekten. MS beni üzmez diyen herkes bağlatabilir. Ben başka bir kusurunu görmedim. 🙂

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı