Turkcell Superbox cayma bedeli ödemeden iptal etme

Altyapım yok Türk Telekom altyapısı getirtmek için uğraşıyorum. Vodafone size nasıl fiber altyapı getirdi, siz mi başvurdunuz, benim de getirtme imkanım var mı? Superboxı da altyapı olmadığı için almıştım zaten.
Onlar kafalarına eserse gelirler yada yoğun bir istek olması lazım imza toplama vs.

Altyapım yok Türk Telekom altyapısı getirtmek için uğraşıyorum. Vodafone size nasıl fiber altyapı getirdi, siz mi başvurdunuz, benim de getirtme imkanım var mı? Superboxı da altyapı olmadığı için almıştım zaten.
Hayır kendileri gelip kurdular. Diğer adresimde de TurkNet gigabit altyapı kurdu kimse başvurmamasına rağmen ama yeterli miktarda talep olursa altyapı getirtebilirsiniz bence.

Hayır kendileri gelip kurdular. Diğer adresimde de TurkNet gigabit altyapı kurdu kimse başvurmamasına rağmen ama yeterli miktarda talep olursa altyapı getirtebilirsiniz bence.
Evim müstakil olduğu için imza toplama şansım yok maalesef. Peki Türknet'e altyapı başvurusunda bulunma şansım var mı?

Bu arada Superbox problemimle ilgili önerilere açığım. Asıl konu Superbox zaten.

Şu anda hangi interneti kullanıyorsunuz ve memnun musunuz?
Superbox ve Turknet kullanıyorum. İkisinden de çok memnunum.
Evim müstakil olduğu için imza toplama şansım yok maalesef. Peki Türknet'e altyapı başvurusunda bulunma şansım var mı?

Bu arada Superbox problemimle ilgili önerilere açığım. Asıl konu Superbox zaten.
Müşteri hizmetlerinden bilgi alın hocam bu konuda bilgim yok açıkcası.

Superbox'da ilk aylarda cayma bedeli çok az çıkıyor diye biliyorum, ben alırken ilk ay iptal edersem 50 TL gibi bir ücretten bahsetmişlerdi, müşteri hizmetlerini ararsanız ne kadar cayma bedeli çıkacağını söylüyorlar.

Sözleşmeler değişmiş demek ki, ben Superbox'ı %90 oranında başka adreslerde kullanıyorum ve bugüne kadar hızım hiç düşmedi.

Superbox ve Turknet kullanıyorum. İkisinden de çok memnunum.

Müşteri hizmetlerinden bilgi alın hocam bu konuda bilgim yok açıkcası.

Superbox'da ilk aylarda cayma bedeli çok az çıkıyor diye biliyorum, ben alırken ilk ay iptal edersem 50 TL gibi bir ücretten bahsetmişlerdi, müşteri hizmetlerini ararsanız ne kadar cayma bedeli çıkacağını söylüyorlar.

Sözleşmeler değişmiş demek ki, ben Superbox'ı %90 oranında başka adreslerde kullanıyorum ve bugüne kadar hızım hiç düşmedi.
20 Mbps tarifeyi mi kullanıyorsunuz yoksa 10 Mbps tarifeyi mi?

Adres kısmına benim adresimden farklı bir adres girmişler. İnterneti girilen adresten farklı bir adreste kullandığım için böyle bir durum olduğu söylendi.

Aynı sebepten ötürü Turkcell'i aradım ve bana Superbox cihazını verdikleri adrese 15 gün içinde yollarsam cayma bedelsiz iptal olacağı söylendi. Bugün yolladım bakalım önümüzdeki günlerde ne olacak yine paylaşırım. Eğer böyle deyip de yapmazlarsa da sonuna kadar hakkımı arayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı