Turkcell Superbox Kampanya Kandırmacası

Josquas

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
22 Ocak 2020 Çarşamba günü Turkcell Superbox'a başvurduk, telefondan ertesi gün gelip kurulumun yapılacağı söylendi biz de beklemeye geçtik. Ertesi gün gelen giden yok tekrar aradık, başvurunuz bir şekilde iptal olmuş tekrar başvurunuzu alalım, yarın kuruluma gelir dendi. Bugün Pazartesi ve hala giden yok, aradık tekrar iptal olmuş başvurunuz dediler, bugün hemen kuruluma geleceklerini söylediler ama kampanyanın bittiğini artık fiyatın ₺130 yerine ₺180 olduğu söylediler. Valla ne desem boş, mükemmel hizmet.

Sakın alayım deme. Bende var kullanamıyorum. Yaklaşık 3 ay önce altyapım olmadığı için mecburen 140 TL'lik paketi aldım. Ben bu kadar berbat ve stabil çalışamayan bir internet görmedim. Araştır ciddi bir şikayet var. Aldığım ertesi gün iptal edeceğimi söyledim ama daha kurulum tamamlanmadı. Kurulum tamamlanınca hızınız normale döner denildi. Aradan 3 ay geçti 720P video izlerken bile kasıyor. Ping sorununa ve kronik arızalı devamlı WİFİ bağlantısı kopan modemlerini saymıyorum bile. Uzak durun. Kapatmak istiyorum bunu dediğim zaman, 3 ay kullanamadığım internete 750 TL cayma bedeli, modem ücreti, kurulum hizmet bedeli ve devlete ödenen vergiler diye 1000 TL'yi aşan bir ücret talep ettiler. Haraç diyorum ben buna. Şimdi isterseniz gidip alın.

Sakın alayım deme. Bende var kullanamıyorum. Yaklaşık 3 ay önce altyapım olmadığı için mecburen 140 TL'lik paketi aldım. Ben bu kadar berbat ve stabil çalışamayan bir internet görmedim. Araştır ciddi bir şikayet var. Aldığım ertesi gün iptal edeceğimi söyledim ama daha kurulum tamamlanmadı. Kurulum tamamlanınca hızınız normale döner denildi. Aradan 3 ay geçti 720P video izlerken bile kasıyor. Ping sorununa ve kronik arızalı devamlı WİFİ bağlantısı kopan modemlerini saymıyorum bile. Uzak durun. Kapatmak istiyorum bunu dediğim zaman, 3 ay kullanamadığım internete 750 TL cayma bedeli, modem ücreti, kurulum hizmet bedeli ve devlete ödenen vergiler diye 1000 TL'yi aşan bir ücret talep ettiler. Haraç diyorum ben buna. Şimdi isterseniz gidip alın.

Yorumun için teşekkür ederim, almayı düşünmüyorum artık zaten ama en başta almaya mecbur kalmıştım çünkü, İSKİ gelip burada çalışma yaptı tüm internet kablolarını mahvetmiş, TTNET yetkilileri geldi yapılması 4 ay sürer falan dedi, o yüzden almak istiyordum. Gerçi zaten TTNET'den 16Mbps'lik paket alıyorum 5Mbps falan anca geliyordu, şimdi 3 - 4 ay intetnetsiz kalmak zorundayım.

Bende de superbox var ve port açmak dışında bir sorun yaşamadım.
İnternet hızımda da hiç düşüklük yaşamadım

Kullandığım için demiyorum ama gerçekten sorun yaşamadım.

Sanırım çekim kalitesi ile ilgili bir durum, yere göre değişiklik gösterebiliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı