Turkcell Superbox nasıldır?

TurKahvesi

Kilopat
Selamümaleyküm arkadaşlar. Üniversite okuyorum ve tatilim bitiyor. Ev kiraladığım yerde altyapı olmadığı için adını bile vermek istemediğim bir internet sağlayıcısı kullanıyordum. Turkcell hattım LTE'de 80-90 Mbps alıyor. O yüzden 4-5 aylığına kullanabileceğim taahhütsüz Superbox almaya karar verdim. Altada sorularımı yazacağım özellikle deneyimli arkadaşlar, cevaplarsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

1-) Alırken ve kullanırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

2-) Mobil veriyle 80-90 Mbps aldığım hız Superbox ile daha yüksek olur mu?

3-) Direkt bir Turkcell bayisine gidip almak mı yoksa internetten başvurmak daha mı iyi olur?

4-) Aylık internet kullanımım 270-300 GB arası bazen fazla bazen de daha az olabiliyor. Ben fiyatı 409 TL olan Fırsat 20 Mbps almak istiyorum. Sizce kotalı olan paketlerden mi alayım yoksa bahsettiğim paketi mi?

Taahütsüz olduğundan emin misiniz?
Hocam "Daha fazla bilgi" kısmında böyle yazıyor.
1644241916889.jpeg

Hem taahhütlü hemde taahhütsüz paketler var. Tabi ki normalde de olduğu gibi taahhütsüz paketler taahütlü paketlerden pahalı.

Şimdiki internet kullanımınıza göre bir kota belirleyin hocam o zaman, internet fazla yavaş olmasın derseniz 16 Mbps iş görür.
8 Mbps bile yetiyor hocam.
Yaklaşık 2 sene kullandım genel anlamda iyi idare eder ama o fiyatı hak etmiyor oyun vs oynuyorsan işkence resmen.
Mobil veri ile 55-60 ms alıyorum LoL'de. Oyun oynamam şart değil. 4 - 5 aylığına idare etse yeter.

Geri
Yukarı