Turkcell Superbox nasıldır?

sarah

Hectopat
4-5 ay internet olmayan bir yerde yaşayacağım ve telefonum interneti hiçbir şekilde yetmiyor. Kullanıp memnun kalan var mı veya onerebilecek?

Tam olarak nasıl bir şey olduğunu da bilmiyorum. Yıllık mı alınıyor? Modem almak zorunda mıyım? Gibi gibi
Beni bilgilendirirseniz çok sevinirim

Bunun dışında bana önerebileceginiz şeyler varsa onları da dinlemek isterim

Eğer sabit internet seçeneğiniz yoksa ve Turkcell'in kapsama alanı iyi ise, Turkcell Superbox iyi bir çözüm olabilir. İhtiyaçlarınıza ve kapsama alanı performansına bağlı olarak tavsiye edilir.

Evet Burdur/Bucak

İlk fotoğrafta gördüğünüz gibi 4G ve 4G+ arasında bir çekim alanı var. Diğer fotoğraflarda da yapılan hız testlerinde verilen değerler var.
IMG_3617.png

IMG_3619.png

Dosya Ekleri

• IMG_3618.png
    IMG_3618.png
    346,9 KB · Görüntüleme: 5
İlk fotoğrafta gördüğünüz gibi 4G ve 4G+ arasında bir çekim alanı var. Diğer fotoğraflarda da yapılan hız testlerinde verilen değerler var.
Eki Görüntüle 2118658
Eki Görüntüle 2118661
Yani iyi bir şey mi

Eki Görüntüle 2118658
Eki Görüntüle 2118661
Yavaş mi demek oluyor

Yani iyi bir şey mi?

Tahmini olarak 20M ila 80M gözüküyor hız. Yani idare edebilir hızlar. Tabi baz istasyonlarında Superbox'lar için ayrı kapasiteler ayrılıyor. Umarım sizi mutlu edebilecek bir performans alabilirsiniz. Ben de Gaziantep'te Turkcell hattımla 150 MB download hızı alırken Superbox ile 40 MB geçemiyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı