Turkcell Superbox nasıldır?

Maegrad

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Yeni taşındığım evimin sokağında hiçbir şekilde ADSL, VDSL, fiber hiçbir şey bulunmuyor. Aklıma çözüm olarak Superbox geldi. 2021 yılı itibarıyla Superbox hakkındaki tecrübelerinizi veya bilgilerinizi merak ediyorum. Paket olarak da 10Mbps limitsiz internet 200TL düşünüyorum. Evde 4 kişi var avantajları/dezavantajları nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Yeni taşındığım evimin sokağında hiçbir şekilde ADSL, VDSL, fiber hiçbir şey bulunmuyor. Aklıma çözüm olarak Superbox geldi. 2021 yılı itibarıyla Superbox hakkındaki tecrübelerinizi veya bilgilerinizi merak ediyorum. Paket olarak da 10Mbps limitsiz internet 200TL düşünüyorum. Evde 4 kişi var avantajları/dezavantajları nelerdir?

Technopat YouTube kanalında var izledikten sonra karar verin eğer uzun süre kablo çekilmeyecekse alın.

Hocam başka çare yoksa alın ama parasına değmez söyleyeyim. Yaklaşık 2 yıldır kullanıyoruz ailece, ve laanet olsun başka bir şey demiyorum. 2 kişi aynı anda interneti kullanmak istese hemen kullanılamaz hale geliyor.

Günümüzde 10mbps zaten çok kötü bir deneyim sağlıyor. Ve üstüne superbox fiyatları, kalitesi eklenince size asla önermem. Ha bire internet kopuyor , limiti var ( kota değil bitirirsen daha kullanamazsın ) ve çok pahalı. Alt yapı başvurusunda ısrarcı davranın derim. Daha önce kullandığım için diyorum, manyak olursunuz.

Oyun oynayacaksanız eğer 10 Mbps 4 kişiye yetmez çok fazla ping çıkar. Ping hızla değil uzaklıkla alakalı doğrudur ama düşük hızı paylaştıracağı için ping çıkacaktır.

Günümüzde 10mbps zaten çok kötü bir deneyim sağlıyor. Ve üstüne superbox fiyatları, kalitesi eklenince size asla önermem. Ha bire internet kopuyor , limiti var ( kota değil bitirirsen daha kullanamazsın ) ve çok pahalı. Alt yapı başvurusunda ısrarcı davranın derim. Daha önce kullandığım için diyorum, manyak olursunuz.
ve 4 kişi olması :/ mobil ağ paketi satın alın daha iyidir

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence alınmaz. İnternet gidiyor vadedilen hızlar genelde alınamıyor ve fiyatı da çok pahalı birden fazla kişi kullanmaya çalışınca yavaşlıyor. Mobil deneyebilirsiniz.

Hocam şöyle söyleyeyim. Oyun için alıyorsanız iyi değil ama kötü de değil (ara sıra kanser edebilir ve paket loss sorunları). Kullandığım paket 10 mb download 5 mb upload idi. Tam olarak veriyorlardı ama sıkıntı şu ki sınırsız paket 140 TL idi. Şuan sınırsız paket yok ve fiyatlar aşırı kazık. Şahsen almanızı tavsiye etmem. Çok acil lazımsa düşünülür.

Geri
Yukarı