Turkcell Superonline 1 Aylık AKK Arttırma

BaranOyunda

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarıma format attım. Tabiki tüm oyunlarım silindi. Ben steam' dan hesapladım tüm oyunlarım 500 GB ediyor. :( Fakat benim internetimin AKK' si 50GB. Ben bu 50GB AKK' yi 1 aylığına 500GB' a çıkartım 1 ay sonra tekrar düşürebilir miyim? Bu arada internet sağlayıcım Turkcell Superonline. İyi sosyaller.

İnternet işlerinde pek bilgili değilim. 24 Saat içinde diyor fakat bunla beraber AKK mi artıyor internet hızı mı?

Birde sadece fiber internet kullanıcılarında diyor?

İnternet işlerinde pek bilgili değilim. 24 Saat içinde diyor fakat bunla beraber AKK mi artıyor internet hızı mı?

Paketi aldığınız andan itibaren 24 saat boyunca hızınız 100 Mbps ve hız alanınız sınırsız oluyor. Yani gün belirtilen saatler içinde herhangi bir hız düşüşü yaşamıyorsunuz. Daha önce incelemiştim ve çıkardığım sonuç buydu. Kullanan arkadaşların da yorumunu alın elbette.

"Turkcell Superonline’ın fiber internet abonelerine özel olarak geliştirdiği ve Şubat ayında kullanıma sunduğu Turbo Buton, internet hızını tek bir tık’la 1 günlüğüne 4 kata kadar artırma imkanı sunuyor. Bir gün boyunca 100 Mbps ile internette ışık hızının keyfini çıkaran Turkcell Superonline müşterileri artık yalnızca 4,90 TL ödüyor. Üstelik 24 saatlik kullanım, mevcut kota ve hız alanını etkilemiyor."

1 gün yetmez ise bir 5 tl daha alıp 1 gün daha yaparım o kısımda sorun yok. Fakat fiber kullanıcılarına özel denmiş. Ben fiber internet kullanmıyorum bu kampanyadan yararlanamam mı?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı