Turkcell Superonline 100/10 pakette internet çekmiyor

zuhntr

Hectopat
İnternete bilgisayardan kabloyla bağlandığımda bir sorun yok 100/10 alabiliyorum.
Mobilde 5GHz üzerinden de 100/10 alabiliyorum bir problem yok burada.

Fakat mobilde 2.4 GHz de olsa, 5 GHz de olsa ara sıra internet yok deyip ağdan atıp diğerine geçiyor.
WhatsApp'tan mesaj gitmiyor önce tek çizgi oluyor bir süre, daha sonrasında gidiyor. TikTok, YouTube, Instagram videolar geç açılıyor, TikTok'ta yorumlar geç açılıyor modemin yanında olsam bile.
Ne yapmam gerek?
Yardımcı olursanız sevinirim eğer çözemezsem yeni bir modeme geçirmek istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben Wi-Fi 6 modemdeyim hâlâ deli gibi ping sorunu oluyor oyun oynama zevkim kaçtı arkada ne açık ne yok kapatıyorum ona rağmen oyunda her 10 saniyede bir pingim 300'e vuruyor güncel ping rekorum (görebildiğim) 30k ms ara sıra CMD'den komut yazıyorum Windows ağ güvenliğini kapıyorum fayda yok, eyvallah Steam'de indirme hızı çok iyi fakat bu hızla oyun oynanmaz.

Ben Wi-Fi 6 modemdeyim hâlâ deli gibi ping sorunu oluyor oyun oynama zevkim kaçtı arkada ne açık ne yok kapatıyorum ona rağmen oyunda her 10 saniyede bir pingim 300'e vuruyor güncel ping rekorum (görebildiğim) 30k ms ara sıra CMD'den komut yazıyorum Windows ağ güvenliğini kapıyorum fayda yok, eyvallah Steam'de indirme hızı çok iyi fakat bu hızla oyun oynanmaz.
Benim ping sorunum hiç yok , zaten oyun oynarsam da bilgisayardan oynuyorum kablo ile bağlandığım için ms sorunum yok ama mobilde nasıl olur bilmem sanırım benim de çıkar yüksek pinglere

Sen Superonline mi kullanıyorsun bir de Wi-Fi 6 modemde var mı WhatsApp'ta geç mesaj gitme sorunu vs.
Ben de WI-FI6 modeme geçmeyi düşünüyorum 125 TL ek fatura vererek

Geri
Yukarı