Elektronik Diğer Turkcell Superonline Dijitale Özel 2 Kat Hız Kampanyası

Makaleler
1
Yer
Ankara
Turkcell mobil uygulamasında "İşlemler > Kampanya Değişikliği" kısmından mevcut Turkcell Superonline Fiber İnternet, mevcut Turkcell Superonline Fiber İnternet ve TV+ aboneleri yararlanabiliyor. Kampanya sayfalarında belirtilen şartları karşılayan kullanıcılar uygulama üzerinden kampanyanın çıkıp çıkmadığını kontrol edebilir.

Dijitale Özel Fiber 2 Kat Hız Kampanyası (Kampanyaya katılım 1 Ocak 2025 tarihine kadar geçerlidir)

TV+ Dijitale Özel 2 Kat Hız Kampanyası (Kampanyaya katılım 30 Nisan 2024 tarihine kadar geçerlidir)

Son düzenleme:
Mevcutta Superonline kullanıcısıyım 100Mbps gayet memnunum aslında arttırabilirim ama altyapının destekleyip desteklemediğini öğrenmek için illa aramam mı gerekiyor?
100 Mbps üzeri hızları FTTH yani eve kadar fiber bağlantıda sağlıyorlar.
Ek olarak, şuradan bakabilirsiniz:

Ben geçenlerde 500 megabit 2 yıllık anlaşma yaptım. 580 TL aylık, kazık yedik sanırsam. Beni aradı dedi işte zam gelecek, siz 2 yıllık yapıyorsunuz bu fiyatlar kalmayacak vs. görüyoruz ki şu an için kazık yemişim gibi. Eski müşteriyim bir de. :D Bu arada bana bir de Apple 2. nesil AirPods verdiler hediye.
Az önce aradım müşteri hizmetlerini sizin kampanyanız güzel 2 yıllık dediler, fiyatlar sabit kalmayacak artacak siz bundan etkilenmeyeceksiniz dediler, hayırlısı bakalım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben geçenlerde 500 megabit 2 yıllık anlaşma yaptım 580 TL aylık kazık yedik sanırsam beni aradı dedi işte zam gelecek siz 2 yıllık yapıyorsunuz bu fiyatlar kalmayaca vs. görüyoruz ki şu an için kazık yemişim gibi eski müşteriyim bir de :D bu arada bana bir de Apple 2.nesil airpod verdiler hediye.

Çok da kazık yemiş sayılmazsınız, AirPods'un parasını 2 yıla yaymışlar üstüne de 2 yıl anlaşma yapmışlar zam gelirse etkilenmeyeceksiniz.

Geri
Yukarı