Elektronik Diğer Turkcell Superonline Dijitale Özel 2 Kat Hız Kampanyası

1. fiber.
2. TV + internet.

Yanlış anlamadıysam.

Çok detay belirtmemiş, ama yine fiyatları pahalı. Sadece 1000MBPS paketler uygun.

Çok detay belirtmemiş, ama yine fiyatları pahalı. Sadece 1000MBPS paketler uygun.

Şu an 350 TL'den aşağı düzgün net yok. Bu 270 300 TL diyor bence uygun gibi. İşin kötü yanı dedğin gibi sadece fiberse kimse pek bulaşmaz.

Aradım şu an sadece fiberde geçerliymiş.

Superonline fibere geçeli 1 ay oldu 100 mbit ile. Uygulamadan 500 mbit'e geçmek için kampanya değişikliğine tıkladığımda hata veriyor şu anda işleminizi gerçekleştiremiyoruz diye. Bunu yaşayan var mı başka? Olmazsa müşteri hizmetlerinden halledeceğim.

Edit 1: telefonda müşteri temsilci kampanyayı göremedi, belli ki sadece uygulamaya özel.
Edit 2: şartlara baktım kampanyadan yararlanamıyorum 😭

Son düzenleme:
Turkcell mobil uygulamasında "işlemler > kampanya değişikliği" kısmından mevcut Turkcell Superonline fiber internet, mevcut Turkcell Superonline fiber internet ve TV+ aboneleri yararlanabiliyor. Kampanya sayfalarında belirtilen şartları karşılayan kullanıcılar uygulama üzerinden kampanyanın çıkıp çıkmadığını kontrol edebilir.

dijitale özel fiber 2 kat hız kampanyası (kampanyaya katılım 1 Ocak 2025 tarihine kadar geçerlidir)

TV+ dijitale özel 2 kat hız kampanyası (kampanyaya katılım 30 Nisan 2024 tarihine kadar geçerlidir)

Teşekkürler taahhüdün bitmesi 20 gün kala ilaç gibi geldi 50 Mbps aldım 10Mbps uploadımı veriyor. İlk ay 100 Mbps verdi hediye bilginize. Şu an da bundan uygun kampanya göremedim. Kablonet'te var lakin modem ücreti de alınca fiyat daha pahalıya geliyor.

Benim hesabımda da çıktı bu kampanya. İkinci attığınız, son tarihi 30 Nisan olan kampanyaymış.
Açıkçası aklımda sorular var şimdi mi alsam nisan ayını mı beklesem diye, şu anda 225TL'ye tv dahil 500/20 alıyorum, 1000/50 ile yenilersem 550, 500/50 ile yenilersem 500tl ödeyeceğim nisandan itibaren. Normalde dönemim haziranda bitiyor ancak o vakte kadar zam gelebileceğini düşünüyorum.

Benim hesabımda da çıktı bu kampanya. İkinci attığınız, son tarihi 30 Nisan olan kampanyaymış.
Açıkçası aklımda sorular var şimdi mi alsam nisan ayını mı beklesem diye, şu anda 225TL'ye tv dahil 500/20 alıyorum, 1000/50 ile yenilersem 550, 500/50 ile yenilersem 500tl ödeyeceğim nisandan itibaren. Normalde dönemim haziranda bitiyor ancak o vakte kadar zam gelebileceğini düşünüyorum.
Benim de normalde Mayıs ayında bitecekti, daha iyi bir fiyat bulamayacağımı düşünüp ben de yeniledim.

Son düzenleme:
Benim de normalde Mayıs ayında bitecekti, daha iyi bir fiyat bulamayacağımı düşünüp ben de yeniledim.
Ben de geçiş yaptım. Henüz Steam, Epic vs platformlarda 500 üzeri göremesem de ilerleyen süreçte bakınacağım tekrar. Bir sorun yok gibi duruyor genel kullanımda.

Yeni konular

Geri
Yukarı