Turkcell Superonline fahiş fiyat istiyor

Tircii

Kilopat
Makaleler
1
Merhaba Superonline taahhüdüm bitecek paket fiyatlarına bakayım dedim saçma sapan fiyatlandırma yapmışlar. 50 Mbps için ilk 6 ay 260 TL 2. 6 ay için 320 TL, TV+ içinde 110 TL fiyat vermişler. Müşteri hizmetlerini arıyorum TV+ olmadan kaç TL diyorum bu sefer daha pahalı fiyat veriyorlar ne yapabilirim? Yaptıkları dolandırıcılıktan başka bir şey değil.

Aslında gayet hesaplı fiyat vermişler. Zaten diğer firmalarda da üç aşağı beş yukarı fiyatlar bu. O yüzden yapabildiğiniz kadar uzun taahhüt yapın, eğer taşınma gibi durumlarınız yoksa.

Merhaba Superonline taahhüdüm bitecek paket fiyatlarına bakayım dedim saçma sapan fiyatlandırma yapmışlar. 50 Mbps için ilk 6 ay 260 TL 2. 6 ay için 320 TL, TV+ içinde 110 TL fiyat vermişler. Müşteri hizmetlerini arıyorum TV+ olmadan kaç TL diyorum bu sefer daha pahalı fiyat veriyorlar ne yapabilirim? Yaptıkları dolandırıcılıktan başka bir şey değil.

Bu arada fiyat güzel TV+ içinde ise o kadar uçuk değil normal bir fiyat.

2024 e hoş geldiniz. Gayet standart fiyatlar.

Hocam fiyatlar güncel şartlara göre iyi çok hız farkı var ise bir Türk.net'e bakın ancak daha pahalı.

Son düzenleyen: Moderatör:

Size sunulan aslında 50 Mbps hız ile TV+ aylık 400 TL'ye denk geliyor, aylık 400 TL'ye yanında TV+ hediye olmuş diyebilirim. Sitelerinde güncel böyle size sunulan kampanya gibisi yok. O yüzden sizdeki kampanya güzel gerçekten. Ben yeni müşteri olabilirim, araştırıyordum.

Ama aklıma şu takılıyor, TV+ olacak ya diyelim ki aldık, başardık falan. Şimdi ben Turkcell'in verdiği Router'ı kullanmayacağım o yüzden TV+ çalışmayabilir. Acaba köprü moduna almak zorunda mı kalacağım Turkcell'in vereceği Router'ı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı