Turkcell Superonline Fiber 100Mbps Platin upload hızı nedir?

aykanwestbrook

Centipat
Merhabalar Turkcell Superonline Fiber Platin paket almak istiyorum. 100Mbps sadece download içinmi geçerli yoksa upload'ta 100Mbps görür müyüm? Download ve Upload kaç alırım?

Paket Linki 200₺ Olan.

Twitch'te 720P60FPS veya 900P yayınd yapacağım ve CS:GO'da pingimin maximum 60 olmasını istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar Turkcell Superonline Fiber Platin paket almak istiyorum. 100Mbps sadece download içinmi geçerli yoksa upload'ta 100Mbps görür müyüm? Download ve Upload kaç alırım?

Paket Linki 200₺ Olan.

Twitch'te 720P60FPS veya 900P yayınd yapacağım ve CS:GO'da pingimin maximum 60 olmasını istiyorum.
Site dolandırıcı sitesi olabilir. "%99"
Resmi site burası: TURKCELL SUPERONLINE

Site dolandırıcı sitesi olabilir. "%99"
Resmi site burası: TURKCELL SUPERONLINE
Dolandırıcı değil Turkcell bayinin sitesi. İz Net bayinin adı.

Paket Linki 200₺ Olan.

Simetrik olması mümkün değil. Simetrik paketler 2000 liradan başlıyordu en son.

Paket Linki 200₺ Olan.

Tuhaf bir durum

İyide senin attığın link'de 100 Mb internet 200 TL
Süperonline kendi sitesin'de 35 Mb 100 Tl üstüne 100 Mb yapmak için Joker indirme alırsan 250 Tl, 250+35=285 Tl 100 Mb Fiber Aylık.
Turknet'in Turk Telekom altyapısını kullanması gibi bunlarda Superonline altyapısını kullanarak Superonline adıyla hizmet veriyor. Kurulum, arıza gibi durumlarda da kendileri ilgileniyor. Fiyatların farklı olması normal.

Turknet'in Turk Telekom altyapısını kullanması gibi bunlarda Superonline altyapısını kullanarak Superonline adıyla hizmet veriyor. Kurulum, arıza gibi durumlarda da kendileri ilgileniyor. Fiyatların farklı olması normal.
Yoksa sende mi oranın bir çalışanısın? :)
Şaka bir yana yok öyle bir durum arkadaş haklı.

İhtiyacın oldugunu sanmıyorum.720p 50 fps yayın yapıyorum 3000 kbps göndermen yeterli.
Dolayısıyla 25 mbpslik bir paket sana yetecektir.[altyapın varsa]

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı