Çözüldü Turkcell Superonline Upload Hızı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BlackCowboy

Hectopat
Yer
Bursa
200 Mbps paketimle aldığım hız sizce normal mi? Gerçekten şaşırıyorum bazen bu Turkcell hizmetlerine. Şikayet etmiyorum ama sebebi nedir?

Turkcell_Superonline_Test.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
200 Mbps paketimle aldığım hız sizce normal mi? Gerçekten şaşırıyorum bazen bu Turkcell hizmetlerine. Şikayet etmiyorum ama sebebi nedir?

Eki Görüntüle 1178390
Hocam benzeri bende de var. Üzümü yiyip bağını sormuyorum. 35'lik paketten 45 alıyorum. Bence siz de öyle yapmalısınız 😀 .

Çözüm
Speestest bazen yanlış sonuç veriyor Superonline’de. Turknet’ten yapar mısın testi?
Turknet sonuçları indirme de daha da yukarıda. 🙂 Yükleme hızı gene harika. Bir tuhaflık var ama çözemedim. Özellikle upload hızı müthiş. Söylenecek çok söz yok. Teşekkürler Turkcell diyerek kullanmaya devam edeceğiz.

Test_2.JPG

Turknet sonuçları indirme de daha da yukarıda. 🙂 Yükleme hızı gene harika. Bir tuhaflık var ama çözemedim. Özellikle upload hızı müthiş. Söylenecek çok söz yok. Teşekkürler Turkcell diyerek kullanmaya devam edeceğiz.

Eki Görüntüle 1178480
İndirme sitelerinde durum nasıl? Hız testi sunucularında kullanamadığınız kadar hız sonucu çıkabiliyor.

Geri
Yukarı