Turkcell Superonline güvenli interneti kapatma

dangerous604

Femtopat
Daha fazla  
Hocam, ben interneti komşudan alıyorum ve adam Turkcell Superonline'ı güvenli olarak kullanıyor. Yani GTA V falan oynamama engel teşkil ediyor bu hata. Modem arayüzünden ya da başka bir yöntemle bu güvenli interneti kapatabilir miyim? Adama söyleyemiyorum çünkü yanlış falan anlar benim de yaşım 30 yani. O kadar da samimi değiliz. VPN denendi işe yaramıyor. Cevaplarınızı bekliyorum.

bildiğim kadarıyla sahibi kaldırabilir geçenler bende kaldırmıştım süperonline üye girişinden veya sms atarak kalkıyor ama o numaradan atmak gerek büyük ihtimal siz kaldıramazsınız yani

Hocam, ben interneti komşudan alıyorum ve adam Turkcell Superonline'ı güvenli olarak kullanıyor. Yani GTA V falan oynamama engel teşkil ediyor bu hata. Modem arayüzünden ya da başka bir yöntemle bu güvenli interneti kapatabilir miyim? Adama söyleyemiyorum çünkü yanlış falan anlar benim de yaşım 30 yani. O kadar da samimi değiliz. VPN denendi işe yaramıyor. Cevaplarınızı bekliyorum.
Yanlış anlaşılmadan ziyade komşunuzun güvenli interneti devre dışı bırakabileceğini zannetmiyorum. Büyük ihtimalle küçük yaştaki çocukları için yapmışlardır. ISS dışında devre dışı bırakmanız mümkün mü o konu hakkında bilgim yok.

Geri
Yukarı