Turkcell Superonline hangi paketi almam uygun?

ctalhayener26

Decapat
Daha fazla  
Merhaba Eskişehir'de oturuyorum bulunduğum binada Turkcell kutusu var ve 2015 yılında bu caddeye altyapı yaptılar şu an Türk Telekom kullanıyorum ve 90 TL ödememize rağmen 12 download, 3.5 upload alıyorum. Kardeşim ve ben derse girerken internet zorlanabiliyor. Evdeki bir yerler internetten video vs. izleyince diğer kişilerin internet kullanılmıyor. Genel olarak kullanım amacı derslere girmek video, yayın izlemek düşük dalgasız pingde oyun oynamak ve müşteri temsilciyi yüzünden problem yaşamamak bu dediklerimi kaç Mbps internet karşılar? Nasıl Superonline paketler var? Yardımcı olursanız sevinirim.

Akşam 6 24 aradı 100Mbps diğer saatlerde 25Mbps olan bir paket vardı. O duruyprsa onu alabilirsiniz. Onun haricinde Kablonet altyapınız varsa Kablonet yüzgüldüren alabilirsiniz.

Altyapınızı Netspeed Altyapı Sorgulama | Netspeed bu siteden kontrol edin en fazla kaç Mbps alabildiğinize bakın eğer 200 olursa arkadaşların önerdiği gibi 150 TL'lik olandan alabilirsiniz. Ben en fazla 75Mbps alabiliyorum şu paketi aldım TURKCELL SUPERONLINE aylık 110 lira veriyorum.

1610615530864.png

Geri
Yukarı