Turkcell Superonline hangi modem seçilmeli?

Ben gecenlerde Wi-Fi 6 modem isteginde bulundum tam modelini bilmiyorum ama Huawei'nin kini taktilar eski ZTE modeme gore cok daha iyi ve stabil.

Hayırlı olsun.
Teşekkürler. 🥰

Hocam arandım az önce, yemek yediğimden dolayı 1 müşteriden sonra kuruluma gelinecek. Tamamız değil mi Nokia'ya. Zaten Sol'dan alacağım hiçbir modemden randıman alabileceğime de düşünmüyorum. En azından ZTE ucundan kurtarır gibi geldi. Bir tek kendim ekstradan router alırsam bir ont satın almam gerekecek. En azında burada ZTE'yi kullanmayacak olsam bile Ont'si işime yarardı.

Son düzenleme:
Oldu mu kurulum?

Oldu oldu yazmayı unuttum. WI-FI5 modem geldi alta ekledim ürünü. WI-FI5'ten WI-FI6'ya geçişte ücretsizdi sanırım. Biraz bekleyeceğim ve üst modeline geçeceğim. TV+ içinde Huawei kutu geldi (Sagem istemiştim ama olmadı.). Çekim gücü biraz kötü gibi kabloluda hızı çok iyi alıyorken mobilde çok kötü. Eski modemi satıp üstüne 300 TL falan ekleyip Keenetic Extra almayı düşünüyorum. Nasıl fikir sence?

1666949512208.png

Müşteri hizmetlerine söyledin mi bu durumu?

Sormadım ama sorayım. Eğer şimdi böyle bir talepte bulunursam elime Nokia router gelecek diye düşünüyorum routeri bayi getirdiğinden ötürü. Müşteri temsilicisyle konuşmuştum.
Nota ZTE H3600 girelim demiştim. Düz ZTE yazmış. Bu sefer kurulum için başka ekip geldi, elinde son modem kalmış oda ZTE'ymiş. Ben WI-FI6 mı dedim evet dedi. Nokia geleceğini düşündüğümden pek araştırmadım. Keenetic Extra alacak gibiyim sattıktan sonra ne dersin? Edit: Baktım Ethernet portları 100'e kadar destekliyormuş.

Son düzenleme:
Diğer modemleri bağlama şansın zor. Superonline kullanıcı adını ve şifreni vermiyor. Sadece Wi-Fi güçlendirmek için routuer olarak kullanabilirsin.

3. parti programlar ile kullanıcı adı ve şifre öğrenilebiliyor zor değil.

Geri
Yukarı