Turkcell Superonline indirme hızı düşüklüğü

Bu kabloluk veya bağlantıdan çok arkadaşın dediği gibi DNS veya kısıtlamayla alakalı bir problem gibi duruyor. Mesela hız testi veya youtube'da video izlerken bir sıkıntı oluyor mu veya drive'dan bir şey indirirken ?

hocam dns ayarlarınızı sıfırlar mısınız çözülmezse 1.1.1.1 1.0.0.1 yapıp tekrar deneyiniz
yaptım sorunum hala düzelmedi

Bu kabloluk veya bağlantıdan çok arkadaşın dediği gibi DNS veya kısıtlamayla alakalı bir problem gibi duruyor. Mesela hız testi veya youtube'da video izlerken bir sıkıntı oluyor mu veya drive'dan bir şey indirirken ?
drive den bir şey indirirken düşük ama videolarda ve hız testinde gayet düzgün

Direkt olarak internet firmasıyla alakalı bir problem olabileceğini düşünüyorum, bende Superonline kullanıyorum ama indirme hızım ciddi derecede yavaş ve düşük. Ya altyapıyla ilgili bir problem ya da güzel ülkemizdeki verilen güzel hizmetlerin sonuçlarından biri.

Direkt olarak internet firmasıyla alakalı bir problem olabileceğini düşünüyorum, bende Superonline kullanıyorum ama indirme hızım ciddi derecede yavaş ve düşük. Ya altyapıyla ilgili bir problem ya da güzel ülkemizdeki verilen güzel hizmetlerin sonuçlarından biri.
bende öyle düşünüyordum ama telefonumda internet hızım normal

Hız testi yaptığımda hızım 130 Mbps fakat bir şey indirirken 10 kb/s şeklinde iniyor.
Sizin altyapı yada iç tesisat yada modeminizle ilgili bir sıkıntı var. Teknik ekip çağırmalsınız. Herhangi bir hız kısıtlaması olduğunu düşünmüyorum. 1000Mbit kullanıyorum.
C5F5D196-530C-41C4-932A-27F9290FE697.jpeg
BC6CD7B6-15CC-4D50-90B4-819C7EDB3002.jpeg
0C819A79-462E-4F11-B8FD-FEBEE17DEF36.jpeg

Yeni konular

Geri
Yukarı