Turkcell Superonline İnternet yavaşladı

Mercheng

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bilmem
Arkadaşlar 2-3 ay önce download 50-60 arasıydı. Upload'da 20-30 arasıydı. Bugün test yapayım dedim download 25 upload 5.20. Turkcell Superonline kullanıyorum ve tüm faturaları ödedik. Yardım eder misiniz yoksa genel bir sorun mu? Not: Modemi resetledim sayılar eski haline geri döndü ama 2 dk sonra tekrar aynı sayılar oldu her test yapınca azaldığını görüyorum.

Arkadaşlar 2-3 ay önce download 50-60 arasıydı. Upload'da 20-30 arasıydı. Bugün test yapayım dedim download 25 upload 5.20. Turkcell Superonline kullanıyorum ve tüm faturaları ödedik. Yardım eder misiniz yoksa genel bir sorun mu? Not: Modemi resetledim sayılar eski haline geri döndü ama 2 dk sonra tekrar aynı sayılar oldu her test yapınca azaldığını görüyorum.
İnternet sağlayıcınızı aradınız mı?

Arkadaşlar sorunu çözdüm. Galiba arkada inen bir mod yavaşlatıyordu interneti bitince eski değerlere geri döndü fakat upload hala çok yavaş. Hatta 0.05 daha da yavaşlamış.
Üstelik Ookla ve Türk Telekom'un hız testlerini kullanıyorum, ikisi de farklı sonuç veriyor. Delireceğim.

Sol'u arayıp gerekli bilgilendirmeyi yapmalısınız.

Bende de tam tersi bir durum söz konusu.
Normalde sabah 6 - akşam 6 saatleri arası 25/5 Mbps, akşam 6 - sabah 6 arasında ise 100/5 Mbps kullanıyordum, son 2 - 3 haftadır 25/5 olan hızım 50/5 Mbps, 100/5 olan hızımda 200/5 Mbps olmaya başladı.

Geri
Yukarı