Turkcell Superonline nasıldır?

Ben fiber olarak 200 mbps olarak kullaniyorum saniyede 25 mb indiriyor. Memnunum. Ama vdsl de durum nasıldır bilemem. Aylik 259 tl

Ben memnunum, sen şanssız çıkmışsın.
Twitter, Instagram girerek olmuyor. En basit oyun olan Roblox bile 27ms ping ile oynanıyor. Sonra modem değiştirmek istiyorsun (kendi modeminle), kullanıcı adı/şifre panelde yok. DNS değiştirmek istersin, hepsini engellemişler. Routing kötü @Lıterhf hocamın dediğine göre.

500 download 20 upload paket var sıkıntı yaşamadım fiber varsa alınır ama bölgeye göre her ISS'in hizmet kalitesi değişiyor yani buraya bakarak değil çevrenizde kullananlara bakarak alın.

Superonline kullanmak büyük kumar. İnternete bakıyorum işte VPN'ler çalışmıyor, ping değerleri çok kötü diye birçok şikayet var. Ama arkadaşım Superonline fiber kullanıyor. Yurt dışı sunucularında gayet iyi ping değerleri alıyor, VPN çalışmama gibi bir sorun da yaşamıyor.

Superonline fiber kullanıyoruz. Ne kadar sıkkıntı yaşayan olsa da bizde sıkıntı yok. Vadettikleri hızı alabiliyoruz ve ping gibi sıkıntımda olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı