Turkcell Superonline nasıldır?

Turkcell süper Online geçmeyi düşünüyorum. Artıları ve eksileri nelerdir? Müşteri hizmetleri nasıldır? Paket olarak 500 indirme 20 yükleme düşünüyorum 200 TL fiber.

Eski evimde Superonline kullanıyordum Valorant 7 ms sabit aliyordum İstanbul başka mahalleye geçtim arada bir ping fırlıyor 100'e özellikle öğlenleri sanırım lokasyon etkiliyor.

Vodafone destek Twitter adresine her gün güzelce mesaj bırakıyorum. Arada kendi kendime mesajda çıldırıyorum falan.

Ben 7 aydır uğraşıyorum gına geldi her yerden yazdım ettim 100 kere konuştum galiba müşteri hizmetleri ile teknip ekip çağırmak için yalan söylüyordum gelip baksın diye yoksa imkanı yok bir de Turkcell Wi-Fi 6 geçti değil mi o tam olarak ne oluyor Wi-Fi 6 yararları nelerdir?

Samsundayım Vodafone ile LoL ve Valorant'ta 27 ping alıyorum ama Turkcell altyapısı kullanıyordum fiber sizce değişiklik olur mu artar veya azalırmı.
Pinginiz daha da düşecektir. LoL'ü 7ms sabit bir şekilde oynatıyor çok olmasa bile anlık dalgalanmalar olup 5-10 saniye 60-70ms'e çıkabiliyor. Superonline altyapın varsa iyi bir firma ve memnun kalırsın.

Ben de var 500 Mbps paket memnunum Wi-Fi 6 modem veriyorlar ayrı ont cihazı yok direkt modeme geçiriyorlar fiberi.

GPON yok mu iyi ya bende ki yer kaplıyordu :D

Pinginiz daha da düşecektir. LoL'ü 7ms sabit bir şekilde oynatıyor çok olmasa bile anlık dalgalanmalar olup 5-10 saniye 60-70Ms'e çıkabiliyor. Superonline altyapın varsa iyi bir firma ve memnun kalırsın.

Olsun hocam en geç 1 haftaya geçeceğim kaliteli hizmet almak istiyorum Vodafone pişmanlıktır.

Ben de var 500 Mbps paket memnunum Wi-Fi 6 modem veriyorlar ayrı ont cihazı yok direkt modeme geçiriyorlar fiberi.

Wi-Fi 6 ne gibi yararları olur bana.

Son düzenleme:
Ben Superonline kullanıyorum ve bazı yerlerde çekiyor bazı yerler de cekmiyor. Arkadasım da aynı sorunu yaşıyor.(ayni bölgede değiliz) bu arada yerden kasıt girdiğim uygulama, siteler vb.

Geri
Yukarı