Turkcell Superonline nasıldır?

Samarostt

Hectopat
Şu an TurkNet kullanıyorum fakat çok fazla kesilme oluyor. Valorant tarzı ranked oyunlarda çok problem yaşıyorum. Bundan dolayı Turkcell Superonline'a geçmek istiyorum daha önce kullanan biri bilgi verebilir mi? Hiç interneti kesiliyor mu ya da verdikleri hizmetten memnun mu?

Memnunum, sözleşmem bitince 50Mbps almayı düşünüyorum. Kesilme vs olmuyor, Bölgene göre değişebilir tabii.

Kesinlikle memnun değildim. 16mbit pakete 10mbit verdiklerinde kopuyordu. Üstelik de pahalı. Turknete geçtiğimde 24mbit kesintisiz aldım. Şimdi ise mahalleye fiber geldi Millenicom ile müthiş ilerliyoruz.

Çok uzun yıllardır kullanıyorum. Gayet memnunum. Elektrikler kesilmediği sürece her zaman internetim var diyebilirim. Hizmetlerinden de memnunum. Oyunlarda en düşük ping genelde bende oluyor.

Bir sorun olduğu anda yarın gelip modemi değiştirebiliyorlar mesela. Tabii bu benim yaşadığım yerde de böyle olabilir. Bölgeden bölgeye farklılık gösterebilir.

Bana göre tek eksi yönleri, kendi modemini kullanamamak ve biraz pahalı olması diğer İSS'lere göre.

Son düzenleme:
Şu an TurkNet kullanıyorum fakat çok fazla kesilme oluyor. Valorant tarzı ranked oyunlarda çok problem yaşıyorum. Bundan dolayı Turkcell Superonline'a geçmek istiyorum daha önce kullanan biri bilgi verebilir mi? Hiç interneti kesiliyor mu ya da verdikleri hizmetten memnun mu?
Alanların %90 nı memnun. Müşteri hizmetlerinin iyi olduğunu internet kesilse bile hemen çözüldüğünü söylüyorlar. Alınabilir ama fiyatı biraz tuzlu başka İSSlerden daha yüksek hızı daha ucuz bi fiyata alabilirsiniz altyapınız varsa tabi.

Çok memnun idim ancak şu an yaşadığım ilçe de Superonline altyapısı yok diye Türk Telekom aldım.

Siz bu hatayı yapmayın, Superonline cidden çok daha iyi. Türk Telekom kullandığımdan beri özellikle kablosuz ağda ani düşüşler yaşıyorum.

Yıllardır kullanırım. Geçen ay değiştirmek istedim verdikleri hızdan dolayı. Turknet'e geçmek istediğim için Turknet'i aradım lakin ulaşamadım. Bana tam 2 hafta sonra döndüler. İletişim bence çok önemli. Superonline'ı aradığım zaman maks 30 saniye sonra müşteri temsilcisiyle görüşebiliyorum. Ayriyeten 8 senelik kullanıcılığımda bölgesel kesintiler hariç 1 defa kesinti yaşadım onda da ertesi gün teknik destek ekibi gelip hallettiler. Gayet memnunum.

Geri
Yukarı