Turkcell Superonline ping sorunu

Turkcell Superonline yeni modem fiber 50Mbps download 5 upload paketim var fakat CS:GO'da çok (700+) sabit ping alıyorum. Wi-Fi kullanıyorum. Kimse bağlı değil ve arkada internet harcayan her şey kapalı. Sorun 1 ay önce başladı, eve geldiler yaptılar fakat sonra daha da kötü oldu. Bazı oyunlarda (Rainbow 6) 40-50 ping sabit alıyorken CS:GO'da çok yüksek ve maksimum ping değeri 60 iken. (Oyun bulma ayarı MM_DEDICATED)

Hocam nerede oturuyorsunuz? Ben de aynı hattı kullanıyorum son 3 gündür suyunu çıkarttılar. İstanbul avcılarda oturuyorum. LoL'de 150 ms hiçbir etken yokken. Arıyorum sorun yok diyorlar. Acayip leş müşteri hizmetleri, sorun çözme yöntemleri var.

Aramaya CMD yazın ve Komut İstemini açın. Ardından tırnaklar olmadan "tracert vie.valve.net" yazın ve enterlayın. İşlem tamamlandığında buraya o sonucu kod veya ekran görüntüsü şeklinde ekleyin. Böylece hangi hop'ta sorun yaşandığınızı görebiliriz. Sorununuza çözüm bulmak için de o sonuçları ISS'nize iletebilirsiniz. Müdahaleyi yapacak olan yani sorunu çözebilecek olan onlardır. Ben buradan sadece gözlem yapabilirim.
Hocam bu dediğinizi yaptım maksimum 18 ping gösteriyor ama oyuna felan girdiğimde cs:go da 75-80 ping alıyorum.
Oyuna mısırdan kuzey afrikadan giren eleman benle aynı pingi alıyor ne yapabilirim?

Geri
Yukarı