Turkcell t50 iyi mi

Yok ama 4G yi ne yapacaksın ? 4G gelene kadar o telefon çöp olur yani 4 5 yıl geçer.

Son düzenleyen: Moderatör:
6 değil de 5 almayı düşünüyorum kit kat güncellemesi sunuldu mu bilen var mı?

Merak etme gelir android l bile gelir ama senin yerinde olsam 1320 alırdım. 1 aydır kulanıyorum sorun çıkarmıyor azıcık ısınıyor. Bide kamerası o kadar iyi değil.

İlk önce üslubunuzu düzeltmenizi tavsiye ederim "saçmalama" yerine daha farklı kelimeler kullanabilirdiniz. İkinci olarak 0.80'den büyük sar değerleri insan kulağına zararlıdır bir inceleme yapmanızı tavsiye ederim. Son olarak bu forum bir devlet dairesi filan değil esprili yorumlar yapılabilir.

İlk önce üslubunuzu düzeltmenizi tavsiye ederim "saçmalama" yerine daha farklı kelimeler kullanabilirdiniz. İkinci olarak 0.62'den büyük sar değerleri insan kulağına zararlıdır bir inceleme yapmanızı tavsiye ederim. Son olarak bu forum bir devlet dairesi filan değil esprili yorumlar yapılabilir.
Öncelikle özür dilerim ama Avrupa’da sınır olarak belirtilen standart SAR değeri 2 watt/kilogram'dır.

Ama kanıt göstermen söylenen herşey iftiradır.

2 ve üstü sar değerleri kalıcı hasarlar bırakır ama 0,80 ve üstü yoğun kullanımda baş ağrısı, kulakta uğultu yapabilir. Tabiki de insandan insana değişebilir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı