Turkcell tarafından kandırıldım

DARC

Hectopat
Arkadaşlar birkaç dakika önce 1GB internet aldım evde internet olmadığı için ancak dijital operatöre girdiğimde hiçbir şey yapmama rağmen internet 0 GB gözüktü. Ben de 1GB daha aldım sonra telefonu resetledim çünkü resetlemeden LTE kullanılamıyor. Sebebini bilmiyorum ardından baktığımda diğer paket de yeni aldığım da 1GB gözüküyordu. Yani 24₺ 1 GB ucuz da değil, ne yapacağım? Resmen kandırıldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar birkaç dakika önce 1GB internet aldım evde internet olmadığı için ancak dijital operatöre girdiğimde hiçbir şey yapmama rağmen internet 0 GB gözüktü. Ben de 1GB daha aldım sonra telefonu resetledim çünkü resetlemeden LTE kullanılamıyor. Sebebini bilmiyorum ardından baktığımda diğer paket de yeni aldığım da 1GB gözüküyordu. Yani 24₺ 1 GB ucuz da değil, ne yapacağım? Resmen kandırıldım.

Eğer o 1GB'tan 1MB bile kullandıysan iptal etmezler. Aynısı benim de başıma geldi kafalarına göre 250SMS yolladılar 1SMS atıp kullandığım için 30TL ödedim. İnternet kazanmak için bip indirip kim 1GB ister yarışmaları ya da gollercepte uygulamasını ücretsiz indirip internet kazanabilirsin.

Müşteri hizmetleriyle iletişime geçmekten başka çare yok.
Pek bir işe yaramaz. Ayrıca Turkcell sizi kandırmamış, bu bazen Türktelekomda da olur, verilen (sallakazan) hediyeler hemen sms gelse dahi uygulamalar da görünmeyebilir. Onun için beklerim 3 5 dk içinde görünür ve gönül rahatlığı ile kullanırım. Siz biraz aceleci tavrınızın kurbanı olmuşsunuz. Turkcell normal şartlarda da diğer firmalara nazaran pahalı bir şirket ama, sizi bire bir de dolandırmaz. Merak etmeyin. =)

Pek bir işe yaramaz.

Ben paket satın aldığımda, paketteki dakika hakkımla aramıştım müşteri hizmetlerini. Ona rağmen param iade edildi. İşe yaramaz değil, denemeli.

İade ile ilgili bankamda sorun çıkmış bu yüzden biraz geç aldım ama sonuçta aldım iademi.
1592260534517.png

Vodafone'da hediyelerde uygulamada gözüküyor ve hediye kazandığınızda, kazandığınız hediyenin ne zaman başlayıp - biteceğine dair sms bilgisini hemen alıyorsunuz.

Faturalı kullanmak için sebep yok. Paketim 32TL her ay 35 TL yüklüyorum ve hem vergimi ödüyorum hem de paketimi kullanıyorum. İnternetim bitince de internet yollayamıyorlar. Bende çok sıkıntısını çok çekmiştim.

Yeni konular

Geri
Yukarı