Turkcell vs Turknet

Recep Şahin

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba taahhütüm bitmek üzere ve hangisine geçmeliyim? Her yönüyle hangi firma daha iyi? Bilgilendirmeniz için şimdiden teşekkürler.

Superonline daha kalitelidir fakat fiyat bakımından Turknet daha uygun. Sizin seçiminize kalmış. Çok fazla online oyun oynamıyorsanız Turkneti tercih edebilirsiniz.
Online oyun oynuyorsa da kullanabilir. Pingler çok yüksek değil. CSGO'da 60 yerine 70 alırsınız LoL'de 50 yerine 55. Çok farkı yok.

Merhaba;

1 mayıstan sonra başlanan uygulamayla gece 2 ve sabah 8 arası AKK kalktı. Ayrıca hızlar eskisi gibi sabit 3 MBPS düşürülmeyecektir. Aşağıda görebilirsiniz.

• 8 MBPS > 3 MBPS
  • 24 MBPS > 8 MBPS
  • 50 MBPS > 16 MBPS
  • 100 MBPS > 24 MBPS
Aralık 2018 de hedeflenen AKK'nin tamamen kalkmasıdır. Yani diyebileceğim o ki, internet seçimlerinizi AKK arayarak yapmayınız. Başka şeyler arayın. Mesela Superonline da internetinizin başka bir eve transferi 100 TL'dir. Türk Telekom da bu 24 TL gibi bir rakam yanılmıyorsam. Bende superonline kullanıcısıyım. Türk Telekom superonline fiberin 10 da biri bile değildir. Turknet gelecek olursak çoğu kullanan seviyor ve hızlı bir alt yapısı var. Arkadaşın dediği gibi her yerde hizmet sağlayamıyor.

Arkadaşlar 35 Mbps Türknet kullanıcısıyım. Telefonda 32 Mbps hız alıyorum fakat PC üzerinde 20 Mbps alıyorum aradığımda modemin desteklediğini 35 verdiğini söylediler ki haklılar telefonda 32 Mbps hız aldım fakat PC'de alamıyorum. Sebebi nedir bilen yardımcı olabilecek var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam valla Turknet derim arkama bile bakmam
Bakınız AKK yok.
Fiyatı uygun.
Taahhüt yok.
Hızlar çok iyi.
Sonuç: Fiyat/Performans

SM-T230 cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.
Bro TürkNete geçmeyi düşünüyorumda bu güne kadar yaşadığın bir problem oldu mu? Arkadaşım dediğine göre kötüymüş sürekli internet kesilip duruyormuş bazenleri internet 1 2 gün gelmiyormuş doğru mu? Şu anda TTNET kullanıyorum da 60 TL [50 GB 8Mbps (Kotayı geçersem 3Mbps) istediğim zaman TTNET'den çıkabiliyorum. Sence ne yapsam?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı