Turkcell vs Turknet

@Distopya Türknet de Türk Telekom kablolarını kullanıyor. Yani sana verebildiği internet Türk Telekom ile aynı. Eğer arkadaşında Türknet sürekli kesiliyorsa, Superonline da sürekli kesilir, Türk Telekom da sürekli kesilir. Türknet'te altyapısal sorun olarak sadece Türk Telekom'un altyapısından kaynaklanan problemler var. Onun dışında bir kronik soruna daha rastlamadım.

Bro TürkNete geçmeyi düşünüyorumda bu güne kadar yaşadığın bir problem oldumu arkadaşım dediğine göre kötüymüş sürekli internet kesilip duruyormuş bazenleri internet 1 2 gün gelmiyormuş doğrumu şuanda TTNET kullanıyorumda 60 TL [50 GB 8Mbps (Kotayı geçersem 3Mbps) istediğim zaman ttnet'den çıkabiliyorum sence ne yapsam.

Bro TürkNete geçmeyi düşünüyorumda bu güne kadar yaşadığın bir problem oldumu arkadaşım dediğine göre kötüymüş sürekli internet kesilip duruyormuş bazenleri internet 1 2 gün gelmiyormuş doğrumu şuanda TTNET kullanıyorumda 60 TL [50 GB 8Mbps (Kotayı geçersem 3Mbps) istediğim zaman ttnet'den çıkabiliyorum sence ne yapsam.
Sürekli hız düşüyor çıkıyor kafasına göre takılıyor memnun değilim şuan.

Arkadaşlar Turknet'in sitesinde "Altyapınıza uygun en iyi teklif: 50 Mbps + 150 GB AKN + Her Yöne 1.000 dakika Aylık Telefon Görüşmesi + Taahhütsüz Özgür İletişim Paketi" sorgulama sonucunda bu paketi tarif ettiler. Paket iyi midir ? 60 ₺ imiş.

64 Liraya Binanızda altyapı varsa akksiz 25 mbps kotasız uydunet tarifesi var. Bakmanızı tavsiye ederim.
Uydunet'in büyük şehirlerde olduğunu biliyorum ki ben Aksaray'da yaşıyorum.

Pardon beyler kendi gönderim sandım kusura bakmayın.
:D

Arkadaşlar Turknet'in sitesinde "Altyapınıza uygun en iyi teklif: 50 Mbps + 150 GB AKN + Her Yöne 1.000 dakika Aylık Telefon Görüşmesi + Taahhütsüz Özgür İletişim Paketi" sorgulama sonucunda bu paketi tarif ettiler. Paket iyi midir ? 60 ₺ imiş.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı