Turkcell'den Türk Telekom'a Geçmek

Lodge

Kilopat
Makaleler
6
Daha önce Turkcell kullanıcısıydım. Faturanın yüksek gelmesinden şikayetçi olarak Turk Telekom'a geçtim.
Arkadaşlarımdan duyduğum kadarıyla iMessage etkinleştirmesi için 15TL ücret alıyormuş, ayrıca bazı ücretli üyelikler yaptırıyormuş. Doğru mudur?
Turkcell'in eksi yönlerinin açıklar mısınız?

Ensar vakfı rezilliği, fahiş fiyatlar ve vasat müşteri hizmetleri. Daha sayayım mı?

Turkcell'in tek eksi yönü fiyatı. TT'nin habersiz üyelik yaptırdığı doğrudur, 2 sefer benden habersiz ArayanıBil Plus servisini açtılar. Faturalı hatlarda ise daha ciddi üyelikler yapıldığı söyleniyor. Bunun dışında gidip gelmeyen internet, 4.5G'de 10Mbps hız almak vs. gibi eksileri var.

Başlık değiştirilmiş, ben şuan Turk Telekom kullanıyorum, zaten hali hazırda Turkcell sim kartım gelmek üzere. Benim asıl sorduğum soru Turkcell fazladan fatura ek ücretler yansıtıyor mu? Sorun yaşar mıyım?

Son düzenleme:
Turkcell'in tek eksi yönü fiyatı. TT'nin habersiz üyelik yaptırdığı doğrudur, 2 sefer benden habersiz ArayanıBil Plus servisini açtılar. Faturalı hatlarda ise daha ciddi üyelikler yapıldığı söyleniyor. Bunun dışında gidip gelmeyen internet, 4.5G'de 10Mbps hız almak vs. gibi eksileri var.
Alakası yok ben telefonda LTE de 101 Mbps download 45 Mbps upload alıyorum 13 GB'lık Türk Telekom paketi.

Türk Telekom nasıl çekmiyor bu telefona görede değişir. Ben Turkcell hattımı iptal edip geçtim şuanlık iyi ve kopma olmuyor bende Turkcell de internet kopup geliyordu. Herkeze göre değişir bu bana görede Turkcell kötüydü. Ayrıca faturasız almanı tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı