Turkcell'den Vodafone'a geçilmeli mi?

Süper uyumlu tarifelerde sanırım + olanında durma özelliği ücretsiz, aşım ücreti almıyorlar. 12 ay taahhüt yaptığımda (27 TL+33 TL), her yıl taahhüt yenilemem gerekiyor mu yoksa 33 TL almayı sürdürecek mi?

Hocam bende Turkcell kullanıyorum 15 gün sonra taahhütüm bitiyor. 50 liralık tarifemi 72 lira yapmışlar maalesef operatör değiştireceğim. Türk Telekom'a hayatta geçmem tek seçenek Vodafone kalıyor. Uyguna tarife buldunuz mu acaba ?

Hocam bende Turkcell kullanıyorum 15 gün sonra taahhütüm bitiyor. 50 liralık tarifemi 72 lira yapmışlar maalesef operatör değiştireceğim. Türk Telekom'a hayatta geçmem tek seçenek Vodafone kalıyor. Uyguna tarife buldunuz mu acaba ?
https://www.vodafone.com.tr/numara-tasima-yeni-hat/tarifeler?icmp=popup-tarifelermain-nonvf Bu bağlantıdan düşükten yükseğe diye arattığımda Uyumlu Tarifeler çıkıyor. 26 yaş altı için fiyatlar daha uygun. +Uyumlu olan pakette durma özelliği var. Paket aşım ücreti alınmıyor ama daha pahalı doğal olarak. Aslında hepsi birbirinin laciverti. Vodafone için iyi çekmiyor diye çok şikayet gördüm. Zaten televizyonda da "yok iyi çekiyor inanmayın" doğrultusunda reklamlarını gördüm. Turkcell için; arayıp Rahat Paket (taahhütsüz) yapmayı denedim fiyat yüksek geldi. Faturalı hat geçişi ve fiyatları sadece abone merkezinde oluyor. Uygun zamanda gidip soracağım. Ben de kararsız kaldım.

Ben hangi akla hizmet böyle bir şey demişim. Turkcell her türlü daha iyi, Vodafone nerede düzgün çekiyor acaba?
Tarife fiyatlandırma politikaları ve dayatmalar yönünde gün sonunda hepsi aynı. Ancak gerçekten çekim kalitesi yönünde Turkcell daha iyi. Ben de değiştirmedim operatörü. Söve söve, kuzu kuzu ödüyoruz artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı