Turkcell'den Vodafone'a geçmek

Mevcut hattım 25 yaş altı Turkcell paketi kullanıyorum aylık 62 TL veriyorum(10 GB internet+1000DK+100SMS). Ay sonunda bitecek taahhütüm (büyük ihtimal taahhütüm bittiğinde en az 70TL'lik yeni taahhüt başlatmak isteyecekler), Vodafone'un fiyatları daha uygun, konum olarak üsküdar-bahçelievler'de en sık kullanacağım. Tavsiye eder misiniz Vodafone'u?
GNÇ'ye üye misiniz ? Hattınız kendi üzerinize mi kayıtlı ? Ben 14 GB + sosyal medya uygulamalarında geçerli 2 GB'yi 62 TL'ye alıyorum.
Benim peder Vodafone kullanıyor çok kötü çekiyor. Geçmeye değmez bence.

GNÇ'ye üye misiniz ? Hattınız kendi üzerinize mi kayıtlı ? Ben 14 GB + sosyal medya uygulamalarında geçerli 2 GB'yi 62 TL'ye alıyorum.
Benim peder Vodafone kullanıyor çok kötü çekiyor. Geçmeye değmez bence.

GNÇ üyeyim,evet, dediğiniz paket şuan 75 tl gözüküyor sanırım taahütüm bitince o paketi alacağım.

Herkes kötülemiş ama ben de Türkcellden Vodafone geçtim gayet memnunum. Sınırsız sosyal, iletişim, gamer, video pass paketleri harika. Müşteri hizmetleri gayet iyi Türkcell ile pek fark yok. Türkcell cidden paket bakımından çok pahalı. F/P açısından Vodafone harika. Bulunduğunuz konumda Vodafone kullanan varsa çekim gücünü vs sorun eğer sorun yoksa geç bence. Vodafone sitesine girip paketleri inceledikten sonra cidden Türkcell i daha iyi anlayacaksın. :) NOT: Yaklaşık 6 sene Türkcell kullandım.

Ben tam tersini yapmayı düşünüyorum. Türk Telekom kullandım çekim sıkıntısı yaşadım. Vodafone'a geçtim sıkıntım geçti. Ama bu seferde başka yerlerde çekme sıkıntısı yaşadım. Turkcell'i denemeye karar verdim.

Turk telekomu önceden kullandığım için memnun değildim ve Turkcelle geçtim tekrar turk telekom almayı düşünmüyorum, teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı