Turkcell'e geçilmeli mi?

Arkadaşlar beni de aydınlatabilir misiniz? Şöyle ki Türk Telekom ucuz evet ama ilk 3 ay sonraki 9 ay sonraki 12 ay diye fiyat biniyor üstüne. Mesela 10GB internet 1000dk 250sms ilk 3 ay 38, sonraki 9 ay 44, sonraki 12 ay 52tl ödeyeceksin diyor. Turkcellde 8gb interneti arkadaşım 45 liraya aldığını söyledi. Onlineda işler daha mı pahalı? Ben Vodafoneluyum bu arada 41 liraya 10gb veriyor ama taahütüm bitecek 60 lira vereceksin sonra diyor.

Ben GNC tarifesini kullanıyorum. İnternet ve çekim gücü gayet harika düzeyde hizmet veriyor.
10 GB üstü tarifelerin fiyatları biraz pahalı gelebilir.

Şuan en iyisi Rahat Gülümseten 15 gb 45 tl olanı, turkcell kalitesini hiçbirinde bulamazsınız...
Ben faturasız hat kullanıyorum rahat faturalı galiba.
Ben GNC tarifesini kullanıyorum. İnternet ve çekim gücü gayet harika düzeyde hizmet veriyor.
10 GB üstü tarifelerin fiyatları biraz pahalı gelebilir.
GNC hat sizin üstünemi ailemizden birinin üstüne vb olsa gncye katılabiliyormuyuz?

Son düzenleme:
Ben faturasız hat kullanıyorum rahat faturalı galiba.

GNC hat sizin üstünemi ailemizden birinin üstüne vb olsa gncye katılabiliyormuyuz?
18 yaşını doldurmuş herkes kendi üstüne GNC hat alabiliyor. Aile üzerinden onay gerekebilir. Turkcell müşteri hizmetleriyle bu konuyu konuşabilirsiniz.

Geri
Yukarı