TurkNet 140 TL olması gereken fatura 194 TL

KIWIX

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, direkt konuya giriyorum.
Abonelik işlemlerinde bize söylenen aylık rakam 140 TL idi. Ve diğer yılın haziran ayına kadar değişmeyeceği söylendi. Kurulum için gelen arkadaşlar bize bazı evraklar imzalattı ve bu evraklarda bir bedel yazıyordu fakat bize bu bedelin söylenmediğini ilettik. Onlarda size bu bedel müşteri hizmetleri tarafından söylenmedi ise alınmaz dediler bizde buna istinaden evrakları imzaladık. Şimdi ise bize söylenen aylık 140 TL fatura ücreti 194 TL olarak geldi. Durup dururken bir modem kurulum ücreti ödemek istemiyorum. Nereye başvurmalıyım?
@500498 @TurkNet Destek Ayşegül @TurkNet Destek Tutku.

Merhaba, direkt konuya giriyorum.
Abonelik işlemlerinde bize söylenen aylık rakam 140 TL idi. Ve diğer yılın haziran ayına kadar değişmeyeceği söylendi. Kurulum için gelen arkadaşlar bize bazı evraklar imzalattı ve bu evraklarda bir bedel yazıyordu fakat bize bu bedelin söylenmediğini ilettik. Onlarda size bu bedel müşteri hizmetleri tarafından söylenmedi ise alınmaz dediler bizde buna istinaden evrakları imzaladık. Şimdi ise bize söylenen aylık 140 TL fatura ücreti 194 TL olarak geldi. Durup dururken bir modem kurulum ücreti ödemek istemiyorum. Nereye başvurmalıyım?
@500498 @TurkNet Destek Ayşegül @TurkNet Destek Tutku.

Hocam adresinize ilk defa internet kurulumu yaptırdıysanız kurulum bedeli ödersiniz. Aktif olarak farklı bir ISS'den TurkNet'e geçerseniz bu bedeli ödemezsiniz. Başvuruyu online olarak yaptıysanız eğer kesinlikle bu bedel size son adımda ödeme seçenekleri kısmında söyleniyor.

Hocam adresinize ilk defa internet kurulumu yaptırdıysanız kurulum bedeli ödersiniz. Aktif olarak farklı bir ISS'den TurkNet'e geçerseniz bu bedeli ödemezsiniz.

Hocam eski internetim Türk Telekom'du, onlardaki kaydımı kapattırıp TurkNet'e başvurdum. İlk değil yani, bundan önce Turkcell Superonline da kullandım, Türk Telekom da kullandım yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam eski internetim Türk Telekom'du, onlardaki kaydımı kapattırıp TurkNet'e başvurdum. İlk değil yani, bundan önce Turkcell Superonline da kullandım, Türk Telekom da kullandım yani.

Hocam kapattırmadan direkt olarak geçiş yapmanız gerekirdi. Bu durumda ekipler gelip baştan kurulum yaptığı için kurulum bedeli çıkıyor. İlk mesajda söylediğim gibi aktif olarak bir ISS'den geçiş durumunda bedel çıkmıyor.

Tek suçum temiz bir kurulumdu sanırım :D ilginiz için teşekkürler, yetkililerden de bir geri dönüş bekleyeceğim.

Bende geçen gün bir tanıdığın adresine başvuruda bulundum. Kredi kartına otomatik ödeme talimatı verince kurulum bedeline indirim uygulandı. Üstüne davetiye kodu girince ek indirimde uygulandı

Bende geçen gün bir tanıdığın adresine başvuruda bulundum. Kredi kartına otomatik ödeme talimatı verince kurulum bedeline indirim uygulandı. Üstüne davetiye kodu girince ek indirimde uygulandı
Hocam 194 TL olmayacağından ve 140 TL olacağından emin olsam saniyesinde otomatik ödeme talimatı veririm. Zaten otomatik ödeme talimatıyla ödeyecektim.

Geri
Yukarı