TurkNet 2 yıl sonra açılan dava

olyxus

Hectopat
Pandemide TurkNet'e geçtik ve 1 ayda 2 fatura kesiyorlardı. Bunun bir hata olduğunu söylediler sonraki 2 ay düzeldi, ondan sonra gene her ay 2 fatura kesmeye başladılar. Sahtekar dolandırıcılar müşteri hizmetlerine hiçbir şekilde ulaşamıyorsun zaten bir de şimdi çıkmışlar modem borcunuz var diye dava açmışlar. Ne modemi kardeşim modem falan almadık biz bütün borçlarımızı da ödedik ve interneti iptal ettik. Neden bize 2 yıl sonra dava açıyorsunuz neden yani? Ne Online işlemlere girebiliyoruz ne müşteri hizmetlerine ulaşabiliyoruz savcılık bürosunu arıyorum onları arayın diyorlar. Ne yapmam lazım acaba bu konuda?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu dava modem ücreti davası 21000 TL borç gözüküyor dava açmışlar. Ve biz modem istememiştik :)
Daha fazla detay yok mu? Fiber modem kirası mı yoksa sipariş edilmiş modemin ödenmemiş ücreti mi? İkincisinin olacağını pek sanmıyorum çünkü peşin ödemeden modem göndermezler. 21.000 lira borç gözükecek ne olacağını merak ettim.

21.000 ne modemi bir yanlışlık vardır ya da başka bir borç.

TurkNet 0(850) 288 80 80 bu numarayı aradığım zaman bana 52 TL ödenmemiş borcunuz var diyor borç varsa neden aboneliği iptal ediyorsun sonra borcumu ödeyeceğim 1'e basıyorum ilk önce "52 TL" fatura borcunuz var sonra 21000 TL toplam borcunuz var diyor ben şok TurkNet'in bana verdiği avukatlık bürosunu arıyorum 280TL ödenmemiş borç var ibana atın dedi ne yapmam lazım.

Pandemide TurkNet'e geçtik ve 1 ayda 2 fatura kesiyorlardı. Bunun bir hata olduğunu söylediler sonraki 2 ay düzeldi, ondan sonra gene her ay 2 fatura kesmeye başladılar. Sahtekar dolandırıcılar müşteri hizmetlerine hiçbir şekilde ulaşamıyorsun zaten bir de şimdi çıkmışlar modem borcunuz var diye dava açmışlar. Ne modemi kardeşim modem falan almadık biz bütün borçlarımızı da ödedik ve interneti iptal ettik. Neden bize 2 yıl sonra dava açıyorsunuz neden yani? Ne Online işlemlere girebiliyoruz ne müşteri hizmetlerine ulaşabiliyoruz savcılık bürosunu arıyorum onları arayın diyorlar. Ne yapmam lazım acaba bu konuda?
Merhaba, özel mesaj bölümünden bilgilerinizi paylaşır mısınız? Kontrol ederek bilgi vereceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı