TurkNet 3 ayda 2 zam sonrası iptal kararı

Bak bakalım en altta ne yazıyor "BU YENİ FİYATINIZ ÜZERİNDEN SİZE HAZİRAN 2023'E KADAR SABİT FİYAT GARANTİSİ DE SUNUYORUZ!"

Arkadaşın bahsettiği durum buğdaya 5TL zam gelmiş ekmeğe 15TL zam gelmiş sorun burada.

Bak bakalım en altta ne yazıyor "bu yeni fiyatınız üzerinden size haziran 2023'e kadar sabit fiyat garantisi de sunuyoruz!"

Hadi zam geldi bare mevcut abonelerine yapmasaydın iyiydi
Müşterilerini çok yakın zamanda çok büyük bir bölümünü kaybedecek.

Hadi zam geldi bare mevcut abonelerine yapmasaydın iyiydi
Müşterilerini çok yakın zamanda çok büyük bir bölümünü kaybedecek.

Umarım kaybeder. Bir daha böyle fahiş fiyat artışına gidemezler, hatta eski aboneleri geri kazanmak için kaliteli teklifler bile sunarlar.

Umarım kaybeder. Bir daha böyle fahiş fiyat artışına gidemezler, hatta eski aboneleri geri kazanmak için kaliteli teklifler bile sunarlar.

Bak fiyat zam olsun benim için sorun değil birçok kişi için olsa da ben tamam fakat dedikleri sözlerinin hiçbirini tutmadılar sırf onun için abonelikten çıkacağım kesinlikle hak ettiler.

Bak fiyat zam olsun benim için sorun değil birçok kişi için olsa da ben tamam fakat dedikleri sözlerinin hiçbirini tutmadılar sırf onun için abonelikten çıkacağım kesinlikle hak ettiler.
Sonunda aynı dilden konuştuğum birisi çıktı.

Şimdi bir şey danışacağım. TurkNet Ağustos faturam dün gece çıktı. Öde-Kullan şeklinde bir sistem var. Ben ay bitmeden ISS değiştirirsem faturayı ödemek zorunda mıyım?

Son düzenleme:

Zaten ülkemizin en dandik hizmet ISS'si gelde insanlara anlat bunu TTNET.

Aynen öyle TTNET tekel olmasaydı zamaninda coğu firma coktwn giga fiber yapmişti her şeye zam ama elestiri yok TurkNet ne yapsın.

18 yaşına bile gelmemişsin, ileride birey olacaksın. Evin tek veledisin, baban annen 40 yaş üstü, alerjin olan konularda bayrağı taşıyansın, hakret, uslupsuzluk, kendinden başka kuş tanımayan bir yeni yetmesin. O yüzden sorun ararsan aynaya bak. Kişilerden önce kendini düzelt. Kimse senin bindiğin arabaya binmek zorunda değil. Şimdi herkesin dediği gibi, beğenmezsen kapı orada...

Öde kullan sonuçta. Kullanmadığınız hizmetin parasını ödemenize gerek yok bence ama en iyi arayıp sormak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…