TurkNet 3 ayda 2 zam sonrası iptal kararı

muhammetaci

Hectopat
Merhaba, TurkNet yalan yanlış bahanelerle(yalan yanlış diyorum çünkü; GIBIRNet'te Türk Telekom'un %70'lik zammından sonra sadece port ücreti farkını ekleyerek 90TL'den 110TL'ye çıkardı fiyatını. TurkNet'in 100TL'den 170TL'ye çıkarmasının hiçbir açıklaması mantığı yok ve gbıırnetin ) Son 3 ayda 2 zam yapıp fiyatını 100TL'den 170TL'ye çıkarmasından sonra TurkNet'ten iyice soğudum açıkçası, sırf TurkNet'e inat TurkNet aboneliğimi sonlandırıyorum. Tüm TurkNet kullanıcılarının toplu halde protesto amaçlı abonelik sonlandırması da gerekiyor bence. Başka türlü akıllanacaklarını düşünmüyorum. Bu gidişle fiyat konusunda Türk Telekom'a rakip olacaklar ve belirtmek istiyorum fiyatı 170TL olmasına rağmen Technopat sosyaldeki müşteri hizmetleri dahil müşteri hizmetleri kalitesi berbat değil direk yok. Hiçbir vasıfları yok, müşteri kazanma gibi dertleri yok, yardımcı olma dertleri yok, gidiyor musun kapı orada dercesine hareket ediyorlar. Açıkçası yıldım artık ne kalite var ne uygun fiyat var tamamıyla bomboş bir operatör TurkNet şu saatten sonra ya GigaFiber gelir öyle geri dönerim ya da fiyatı 50TL veya altına çekerler başka türlü mümkün değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yıllardır Türk Telekom kullanırım adamların en azından arıza durumda hemen geliyorlar.

Yalan olmasın yaklaşık 4 5 yıldır kullanıyorum, ciddi hiçbir arıza yaşamadım. Ondan öncesinde 80TL'ye Türk Telekom'dan 8Mbps ADSL alıyordum 5 sene öncesinin 80TL'si şimdi nereden baksan 300 400TL eder ve hayatımda kullandığım en rezalet internet hizmetidir. Kotalıydı üstelik kotası bitince 3Mbps'e düşüyor ve 10 günde bitiyordu kota.

Zammı savunmuyorum ama kimse bir firmayı zam yaptığı için protesto edemez. Kullanma zorunluluğunuz yok çünkü. O zaman fırın, ekmeye zam yapınca gidip fırının önünde pankart açalım. Bu yaklaşım yanlış. Eleştiri yapılabilir fakat protesto işin ayrı bir boyutu.

Yalan olmasın yaklaşık 4 5 yıldır kullanıyorum, ciddi hiçbir arıza yaşamadım. Ondan öncesinde 80TL'ye Türk Telekom'dan 8Mbps ADSL alıyordum 5 sene öncesinin 80TL'si şimdi nereden baksan 300 400TL eder ve hayatımda kullandığım en rezalet internet hizmetidir. Kotalıydı üstelik kotası bitince 3Mbps'e düşüyor ve 10 günde bitiyordu kota.

Bende ciddi bir arıza yaşamadım yılda taş çatlasın 1-2 kere onun haricinde çok memnunum 50 Mbps kullanıyorum.

Zammı savunmuyorum ama kimse bir firmayı zam yaptığı için protesto edemez. Kullanma zorunluluğunuz yok çünkü. O zaman fırın, ekmeye zam yapınca gidip fırının önünde pankart açalım. Bu yaklaşım yanlış. Eleştiri yapılabilir fakat protesto işin ayrı bir boyutu.

Protesto yasal bir haktır, ne demek protesto edemez! Fırıncı durup dururken zam yapsa fırıncının da satışları düşer TurkNet de müşterilerini kaybetmek istemiyorsa seve seve geri indirecek o fiyatı.

Protesto yasal bir haktır, ne demek protesto edemez! Fırıncı durup dururken zam yapsa fırıncının da satışları düşer TurkNet de müşterilerini kaybetmek istemiyorsa seve seve geri indirecek o fiyatı.

Bence indirmezler hocam. Bizim insanımız 2 güne alışıyor o fiyatada her şeye de.

Geri
Yukarı