TurkNet 3 ayda 2 zam sonrası iptal kararı

Konunun başlığını tekrar okusana, başka ISS'e geçeceğim konunun başlığında açık açık yazmıyor mu zaten? Kendinizi çok akıllı sanıyorsunuz yazık.
Baslikta yaziyorsa protesto yapmana gerek kalmamistir. Bence kendini akilli sanan ben degilim kardesim.

Cahile alerjim var benim. malum dayıların genç hali bunlar, asla yok olmayacaklar.

.
Tamam guzel kardesim en akilli sensin da yeter. "Cahil de cahil, cahil de cahil" yeter ama.
Uslubunu korumayi ogren once. Raporluyorum.

14 Mart 2022 Tarihli TürkNet mailinden alıntı.

Çalışmalarımız, yatırımlarımız aynı TurkNet ailesi gibi her yıl katlanarak büyüyor. Yaptıklarımızla, değişmez denilenleri değiştirmeye devam ediyoruz!

Ancak, tüm bunlarla birlikte maliyetlerimiz de artıyor. Yıllık enflasyon, yüksek kurlar ve dolayısıyla maliyet artışları fiyat değişikliği yapmamızı kaçınılmaz hâle getirdi. Hizmetlerimizi iyileştirmek ve sürdürülebilir hâle getirmek için fiyat artışı kaçınılmaz olsa da biz yine sizi düşünerek bu artışı en minimum miktarlarda yapmaya özen gösterdik. Fakat merak etmeyin haziran ayına kadar bir fiyat değişikliği yok! Biz sadece sizi önceden bilgilendirmek istedik.

Yaptığımız fiyat değişikliği sonucunda haziran ayı itibarıyla tek fiyat anlayışımızla hizmetimiz 139,90 TL olacak. Bu yeni fiyatınız üzerinden size Haziran 2023'e kadar sabit fiyat garantisi de sunuyoruz!
"Merhaba, sabit fiyat garantisi sözümüzün hala arkasındayız. Sabit Fiyat kampanyamız 1 Mart - 1 Mayıs tarihleri arasında geçerliydi."

Sabit fiyat garantisi sözünü verdiğiniz zaman 1 Mart - 1 Mayıs arası abone olanlara geçerli diye bir ibare yoktu! Verdiğiniz garanti tüm aboneleri kapsıyor gibi gözüküyordu, şimdi sözünüzden döndünüz.

Bu yaptığınız şey tüketiciyi yanıltmaktır!

Bana sabit fiyat garantisi 1 Mart - 1 Nisan arasında abone olanlara geçerli ibaresini gösterin biz de forumca sizden özür dileyelim, tabi varsa. @500498 @TurkNet Destek Ayşegül @TurkNet Destek Tutku

2 yıldır Türknet kullacısıyım ve kullandığım süre boyunca Türknet kendini şirket anlamında devamlı geliştirdi, "ucuza hızlı internet" mantalitesi ile insanlara hizmet sundu. Bunu takdir ediyorum ama bu son yapılan zam yüzünden farklı İSS kullanmak farz oldu. Aslında en çok eleştirilmesi gereken firma net bir şekilde Türk Telekom. Vampir gibi insanların cüzdanlarını emdi ve uzun yıllar boyunca Türkiye Cumhuriyeti'ne yavaş interneti elzem gördü.

Kısaca; Türk Telekom altyapısı üzerinden TürkNet den hizmet alanlar, başka iss ye baksınlar. TürkNet altyapısı kullananların zaten şikayeti yok gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı