TurkNet 65 Mbps internet için 500 TL'ye modem tavsiyesi

Mithrandir41

Hectopat
Yer
Barking
Merhaba arkadaşlar, TurkNet'ten 3-4 ay kullanmak için internet başvurusu yaptım. 65 Mbps alabileceğimi söylediler. Telefonda ödeme istedikleri için onların sunduğu modemi almak istemedim. Şimdi bir modem almam gerekiyor. 300-500 TL civarı modem önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, TurkNet'ten 3-4 ay kullanmak için internet başvurusu yaptım. 65 Mbps alabileceğimi söylediler. Telefonda ödeme istedikleri için onların sunduğu modemi almak istemedim. Şimdi bir modem almam gerekiyor. 300-500 TL civarı modem önerilerinizi bekliyorum.

Ben de kendi modemlerini kullanıyorum. Bence güzel. Bütçe yoksa kendi modemleri, bütçe yeterse Keenetic Extra DSL.

Son düzenleme:
3 ay kullanacağım şeye 550 lira vermek yerine işimi görecek bir şey almayı tercih ederdim çünkü. Ne gerek var 450 500 lira vermeye?

İşini görecek 5 GHz destekli modeme 385 TL vermek daha mantıklı değil mi?
385 TL' ye Zyxel VMG 3625-T50B modelini sitelerinden satıyorlar sizce keenetic modemi fiyat farkına değer mi? Birde sadece yazları 3 ay kullanacağım.

İşini görecek 5 GHz destekli modeme 385 TL vermek daha mantıklı değil mi?

Modemin fiyatına baktığımda 444 lira olarak gözüküyor. 385 liraya bulunabiliyorsa onu tercih ederdim yani mantıken. Nerde 385 lira modem?

Yeni konular

Geri
Yukarı