TurkNet için modem tavsiyesi

mars0009

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
TT'nin verdiği eski tilgin modemi kullanıyorum. Paketim 100 Mbps olmasına rağmen en fazla 80 alabiliyorum. Sanırım modemle alakalı ve şu aralar bundan alakasız lag ve ping sorunu yaşıyorum. 300 TL bandında arayüz kullanımı kolay oyunlarda sunucu açabileceğim bir modem almak istiyorum. 2. el tavsiye ettiğiniz bir modem olursa onu da düşünebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
80 alabilen altyapıda en kötü Keenetic Extra DSL öneririm. Eğer ki bütçe arttırma şansınız yoksa Zyxel WMG3625-T50B modem almanızı öneririm. Türknet bu modemin satışını kendisi yapıyor.

TT'nin verdiği eski tilgin modemi kullanıyorum. Paketim 100 Mbps olmasına rağmen en fazla 80 alabiliyorum. Sanırım modemle alakalı ve şu aralar bundan alakasız lag ve ping sorunu yaşıyorum. 300 TL bandında arayüz kullanımı kolay oyunlarda sunucu açabileceğim bir modem almak istiyorum. 2. el tavsiye ettiğiniz bir modem olursa onu da düşünebilirim.
TT'nin tilgin marka cihazları genelde router oluyor ve router olduğu için fiber kullandığını varsayıyorum bu yüzden sana router almanı öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı