TurkNet 705 Mbps download değerleri nasıl?

Jahrein'in evine zil bas kaç falan yapmıyorlar mı ya?
Daha önce yapan arkadaşları dava ettiği için kimse niyetlenmiyor. Yoksa Antalya'nın işlek bir konumunda olan evi boş bırakırlar mı?

Bu arada pepega mısınız?

11084860280.png

Ey TurkNet! Biz insan değil miyiz?

Arkadaşlar daha iyisi sizin olur umarım. Ben normalde TurkNet VDSL kullanıyordum. Bir gün aradılar size fiber bağlayacağız dediler. Evim Antalya'da müstakil bir ev. VDSL kullanırken 85 TL ödüyordum. Gene 85 TL ödüyorum. Herhangi bir paket vs satın almadım. Ekip geldi ayarladı gitti. Ping sorunu için talep oluşturdum. Çözülecekmiş.

Bence bir lüks değil gibi TurkNet GigaFiber kullanan birçok kullanıcı var bende onlardan biriyim. Başlığı admin şişirmiş biraz ben sadece TurkNet hız değerim yazmıştım. Başlık biraz hava atar gibi olmuş.
Katılıyorum hocam, lüks değil zaten. Altyapı olsa ben de geçerim fakat bazı kişiler için sorun altyapı değil para oluyor maalesef.
Ben de 20-24 arası dolaşıyorum işte
Şu kısım yanlış anlaşılmaz umarım, kendimi acındırmak gibi bi' niyetim yok aslında :D .

Birden aklıma Türk Telekom'un yaptığı açıklama geldi. İnternet yavaş değil sen fakirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dilenci değilim ama 20 Mbps upload bağışlarsanız güzel olur demek isterdim ama o sistem nerde. :) :) :)

Sizin için güzel bir gelişme bu hızlar. Sonrasında 100 Mbps üzerine düşse dahi upload değeriniz 50 Mbps değerinin üzerinde olacaktır.

Bu upload hızına genel tüketici sadece hayalini kuruyorken üst seviye yayıncılar bile ülkemizde 20 Mbps upload anca alabiliyor.

TurkNet sayesinde seçili yayıncılar yükleme üzerinde şu an 50 Mbps ve üzeri hızları alabiliyor.

Şu ülkeden Türk Telekom gitsin YAPA gelsin başka bir şey istemiyorum artık.
Bir ton laf, hakaret, eleştiri alan bir firmanın bu adımları gerçekten iyi geliyor insana ulaşamasa da.

Yeni konular

Geri
Yukarı