TurkNet Download 75 Mbps 8 Mbps Upload tarifesi nasıldır?

Shiva001

Hectopat
Daha fazla  
1630375492343.png

99.90 TL'ye Bu interneti veriyor. Ne kadar Download alırım, ne kadar Upload alırım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir an TürkTelekom yazıyor orada sandım. Açıkçası hiçbir İSS firmasına güvenmiyorum. Şok bile internet çıkardı sen düşün iyi midir bilmiyorum tabii ki. TürkNet ise biraz daha güvenilir. Taahhütünüz yoksa geçip deneyin. Tabii ki altyapınızın desteklemesi lazım. Fiber varsa direk fiber alın. Sanırım TürkNet'ti sabit 100 TL ile fiber alırsınız. Ama şu var, altyapınız desteklemiyorsa 1 Mbps bile zor alırsınız. Şu an Vodafone kullanıyoruz. Önceden TürkTelekom kullanıyorduk ve 9 bile veremedikleri interneti şu an 13 Mbps kullanıyoruz. Modemi kendiniz kullanacaksanız kaliteli bir modem alın.

O paketi kullanıyorum. Altyapınızın desteklediği kadar alıyorsunuz. Örneğin ben şu değerleri alıyorum;

1630387167207.png

Download hızı bazen 64 oluyor bazen böyle 58 oluyor.

Eki Görüntüle 1153812

99.90 TL'ye bu interneti veriyor. Ne kadar download alırım, ne kadar upload alırım?

Altyapım 75 destekliyor aynı paketi kullanıyorum ortalama hızım 70 73 arası upload 7.89 civarında. Tek sorun internet kurulum yapıldıktan 1 ay sonra interneti kullanabildik oda Türk Telekom portu değiştirdiği için sizinde böyle bir sorun olursa yetkiliye; "Türk Telekom işaretli portların yerini değiştiriyormuş" diye söyleyin benim sorunum buydu.

Geri
Yukarı