TurkNet 79 Mbps saniyede kaç MB indirir?

onurhan00

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba herkese, iyi forumlar. Anlamadığım bir sorun var yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim. Sorunum 79 Mbps TurkNet kullanıyorum ama ne indirirsem indireyim Steam Epic Games veya direkt IDM gibi programlarda saniyede 3 MB yukarsında indirmiyor. Aynı değerlere sahip olan arkadaşlarım 9 MB ile indiriyor. Bu neden kaynaklı olabilir?

Dosya Ekleri

• snrmargin.png
    snrmargin.png
    26,1 KB · Görüntüleme: 101
  • indirme1.png
    indirme1.png
    23,5 KB · Görüntüleme: 104
Sorunumu belirttim yine de teşekkür ederim ama hesapladığımın çok altında çıkması problem.
Farklı bir sunucudan herhangi bir şey indirdiğinizde de aynı hızı mı alıyorsunuz?

Evet hocam 3 Mbps yukarısını göremiyorum ama benzeri sitelerden hesapladığımda 9 çıkması gerekiyor. Ve arkadaşlarım dediğim gibi 9 da indiriyor.

Merhaba herkese, iyi forumlar. Anlamadığım bir sorun var yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim. Sorunum 79 Mbps TurkNet kullanıyorum ama ne indirirsem indireyim Steam Epic Games veya direkt IDM gibi programlarda saniyede 3 MB yukarsında indirmiyor. Aynı değerlere sahip olan arkadaşlarım 9 MB ile indiriyor. Bu neden kaynaklı olabilir?

Modemde veya modemle pc arasındaki bağlantıda sorun var büyük ihtimalle. benim bağlantı hızım 79 mb 10mb bile görüyorum arada

Dosya Ekleri

• speed.png
    speed.png
    40,8 KB · Görüntüleme: 89

Yeni konular

Geri
Yukarı