TurkNet, açılmış destek kaydına dönüş yapmıyor

Akababuş

Hectopat
Yer
Bingöl
Merhaba,

10 Ekim'de destek kaydı açtım, 2 saat sonra aradılar sorunum çözülmedi, arama talebi gönderdim ilgilenen yok. destek kaydım 2 gündür açık. Açıkçası Netspeed'den geçtiğime pişman oldum ve geri dönmeyi düşünüyorum hiç yoktan yere 300 TL kurulum ücreti ödeyeceğim.

@TurkNet Destek Ayşegül

Merhaba,

10 Ekim'de destek kaydı açtım, 2 saat sonra aradılar sorunum çözülmedi, arama talebi gönderdim ilgilenen yok. destek kaydım 2 gündür açık. Açıkçası Netspeed'den geçtiğime pişman oldum ve geri dönmeyi düşünüyorum hiç yoktan yere 300 TL kurulum ücreti ödeyeceğim.

@TurkNet Destek Ayşegül
Merhaba, destek kayıt numaranızı paylaşır mısınız?

Merhaba,

10 Ekim'de destek kaydı açtım, 2 saat sonra aradılar sorunum çözülmedi, arama talebi gönderdim ilgilenen yok. Destek kaydım 2 gündür açık. Açıkçası Netspeed'den geçtiğime pişman oldum ve geri dönmeyi düşünüyorum hiç yoktan yere 300 TL kurulum ücreti ödeyeceğim.

@TurkNet Destek Ayşegül

3 hafta oldu altyapımda 1000 Mbps var ne Türk Telekom ne TurkNet Türk Telekom verdiği kurulum günlerine 3 kere uymadı TurkNet'te bir port arıza sorununu çözemedi.

3 hafta oldu altyapımda 1000 Mbps var ne Türk Telekom ne TurkNet Türk Telekom verdiği kurulum günlerine 3 kere uymadı TurkNet'te bir port arıza sorununu çözemedi.
Yunus Bey, yaşadığınız olumsuz deneyim için üzgünüm. Kontrol ettiğimde daha önce başlatılan abonelik işlemleriniz sürecin uzaması nedeniyle 07.10.2023 tarihinde iptal edilmiş ve 10.10.2023' de yeni başvurunuz bulunuyor. Bu konuda fiber altyapı ekibimize bilgi verdik. Güncel bilgi alarak gelişmeleri sizinle paylaşacağız.

Yunus bey, yaşadığınız olumsuz deneyim için üzgünüm. Kontrol ettiğimde daha önce başlatılan abonelik işlemleriniz sürecin uzaması nedeniyle 07.10.2023 tarihinde iptal edilmiş ve 10.10.2023'de yeni başvurunuz bulunuyor. Bu konuda fiber altyapı ekibimize bilgi verdik. Güncel bilgi alarak gelişmeleri sizinle paylaşacağız.

Umuyorum düzelir artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı