TurkNet adı altında dolandırıcılık için arayan numaralar

reyxerme

Centipat
Daha fazla  
Günlerdir her farklı şüphelı numaralar arıyor. Aradıktan sonra dedikleri şey de TurkNet abonesısınız yok bilmem kaç yıllık kablo kullanıyorsunuz ve dedıklerı şey de TurkNet tarıfenıze şu an şu kadar öduyorsunuz, eğer kabul edersenız 300 TL odemeye devam edeceksınız demelerı.
Bunlar bu bilgileri nereden biliyor ve neden arıyorlar? TurkNet ile bir alakaları yok ama her gün de aranılmaz ya farklı numaralarla.

Muhatap olmaya değmez açmayın. Onların işi bu, insanları dolandırmak. Tabii ki arayacaklar. maalesef herkesi arıyorlar hepimizin numarası ellerinde var. Tanımadığım hiçbir numarayı açmıyorum özellikle 0850 ve 0212 ile başlayanları.

Beni aradıklarında genelde taahhüt süreniz bitiyor isterseniz hemen yenileyelim diyor, bende diyorum hangi firmadan arıyorsunuz? Cevapsız kalıyorlar çünkü amaçları milleti dolandırmak böyle sorun kesinlikle anne baba adı vs vermeyin.

Beni aradıklarında genelde taahhüt süreniz bitiyor isterseniz hemen yenileyelim diyor, bende diyorum hangi firmadan arıyorsunuz? Cevapsız kalıyorlar çünkü amaçları milleti dolandırmak böyle sorun kesinlikle anne baba adı vs vermeyin.

Bende ona ben hangi ISS'yi kullanıyorum şu an diye sorunca kapatıyor 🤣

Geri
Yukarı