TurkNet ADSL'den VDSL'e geçiş

justes123

Kilopat
Toplam 10 aydır VDSL geçişimi sağlamıyorlar aboneliğimin VDSL olduğu halde hala daha ADSL kullanıyorum.
Bugün açtığım destek kaydında böyle bir cevap aldım aylar sonra, VDSL için telefon hattı gerekiyormuş ev telefonu kullanmıyoruz yıllardır VDSL için böyle bir şey mi gerek?

Ayrıca 266 ile başlayan numaradan takip edebilirsiniz demiş öyle bir destek kaydı gözükmüyor bende.

Screenshot_2020-04-27-16-35-11-692_com.turknet.oim.jpg

Taahhüt yoksa iptal et başka bir ISS'e geçiş yap hocam zaten muhattap bulmak zor fiber varsa Milenicom VDSL varsa NetSpeed'e geçiş yap kafan rahat etsin.

Taahhüt yoksa iptal et başka bir ISS'e geçiş yap hocam zaten muhattap bulmak zor fiber varsa Milenicom VDSL varsa NetSpeed'e geçiş yap kafan rahat etsin.

Cevabın için çok teşekkür ederim, altyapım VDSL destekliyor açıkçası TurkNet rezaletinden sonra alt firmalardan hizmet almak istemiyordum fakat NetSpeed'de TurkNet gibi işleyen bir firma mı bilgilendirir misiniz?
3222.png

"Vidisel için telefon hizmeti gerek" diye bir şey yok. Çok güzel saçmalamışlar.

Son zamanlarda da TürkNet bunu yapıyor, VDSL diye ADSL hizmet tanımlıyorlar.

Bir çözüm yolu yok mu? Cidden 10 aydır saf gibi bekletildik.

Aynı bahaneyi banada söylediler. Yaklaşık 2 haftadır bekliyoruz son 2 hafta zaman tanıyorum yoksa Superonlineye geri dönücez. VDSL modem buluşuyor yazıp hala 16mbps gönderiliyor ve benim çoğu arkadaşım telefon hattı olmasa bile 3 ile 7 gün içinde VDSL ine geçti. Yoğunluk varsa söyleyin düzenli bilgilendirin.

Dosya Ekleri

• sa.JPG
    sa.JPG
    30,9 KB · Görüntüleme: 35
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı