TurkNet alınır mı?

JaMorantt

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar 2 gün sonra Türk Telekom tarifemiz bitiyor. Ve ücretimiz 100TL'ye çıkıyor, 100TL'ye TurkNet'i buldum sorguladığımda altyapı değerlerim böyle gözüküyor. Bana en fazla 100TL'lik internet paketi önerebilir misiniz?
Ekran Görüntüsü (18).png

İnternet seçerken firmaya göre değil bölgenize göre hareket edin. Eğer yaşadığınız yer de komşunuz var ise hangi interneti kullandığı ve memnun olup olmadığını sorun. Eğer Türk Net alabiliyorsanız muhtemelen yaşadığınız yerde Türk Telekom'un fiber altyapısı var bu yüzden Superonline'a erişiminiz yok varsayıyorum. Ben de TürkNet kullanıcısıyım ara sıra internette kesintiler olabiliyor. Çok sık ve uzun değil ama oluyor. TürkNet alternatifi olarak : Millenicom, Netspeed firmalarının da sağladıklarına bakın.

Altyapı biraz şans işidir. TürkNet'in müşteri hizmetleri her ne kadar kötü olsa da benim herhangibir sıkıntım olmadı zaten taahhütte yok beğenmezsen değiştirirsin bu kadar basit.

Galiba TürkNet'i tercih edeceğim çünkü 85TL olması beni daha çok çekiyor. NetSpeed'e baktım altyapım yok. Millenicom ise 110TL biraz bana fazla geliyor.

Geri
Yukarı